Roberto Meloni mērs ir pilns: Drīz visi zinās...

tautaruna.lv 9.aug 2019
 
Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency
Atraktīvais raidījumu un pasākumu vadītājs itālis Roberto Meloni kārtējo reizi ar sociālo tīklu palīdzību cenšas uzrunāt cilvēkus, kuri palikuši viņam parādā.

"Es vēl joprojām brīnos par cilvēkiem, kuri tev piedāvā pasākumus un pēc tam nesamaksā! Un tad pazūd, izdoma stāstus utt.

Ja jums nav naudas un neesat spējīgi taisīt pasākumus, kāpēc jūs labāk nedarāt citas lietas un beidzat tik zemiski rīkoties? Tu droši vari man neatbildēt Whatsapp, lai gan apsoli samaksāt, bet mana pacietība ir beigusies un drīz visi zinās, ka ar tevi TIKAI ar priekšapmaksu! Un jā, man ir līgums, tā kā es rīkošos savādāk. Paldies," skarbi raksta Roberto.

Jau ziņojām, ka pirms trīs mēnešiem Roberto dalījās ar līdzīgu ierakstu, norādot, ka ir cilvēki, kuri paliek viņam parādā, nesamaksājot naudu par padarīto darbu.

Pērn Meloni atzīmēja savu 41. dzimšanas dienu. Izdevumam "Vakara Ziņas" viņš atzina, ka kopš dzīvo Latvijā, savā dzimšanas dienā strādā, dzied un vada pasākumus, vienmēr ir aizņemts.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Roberto, prasi naudu par darbu pirms pasākuma. Ja nemaksā, tad čau!

9.augusts 2019 Atbildēt

pret nekaunigajiem uz tiesu

10.augusts 2019 Atbildēt

Man kauns to bezkauņu vietā. Fuj, kā tā var!

10.augusts 2019 Atbildēt

Cilvēkam ,kuram latviešu valoda nav dzimtā valoda jāizsaka kompliments:"Tik labi raksta latviešu valodā!" Sīkums par tām dažām kļūdām, bet kopumā - ļoti labi!!!

9.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:52

Jaunākās diskusijas