Nav jau restorāns ar zvaigznēm! Pircējs šokēts par kafijas cenu Vecrīgā

tautaruna.lv 9.aug
 
Raitis Plauks/ F64 Photo Agency
Kāds pircējs sūkstās, ka par kāda pasākuma laikā Vecrīgā pasūtītu kafijas glāzi samaksājis krietnu naudas summu.
"Cik tad kafija var maksāt? Nav jau restorāns ar zvaigznēm. Palūdzu auksto kafiju, atnesa ledus glāzi ar nedaudz pārlietu kafiju," "Bez Tabu Sūdzību dēlī" raksta neapmierinātais klients. "Paldies, karstā diena būs labi, bet, rēķinu atnesot, par kafiju jāmaksā 10 eiro! Par vienu ledus glāzi ar nedaudz kafijas! Super!"

Tikmēr cilvēki komentāros pircējam norādījuši, ka nav jābrīnās par šādām cenām, to, cik konkrēta lieta maksā varot noskaidrot arī iepriekš.

Tiesa, temats par dažādu produktu cenām ir allaž bijis gana plaši apspriest. Tā, piemēram, cilvēki ne reizi vien ziņojuši par gadījumiem, kad preču cenas veikalos atšķiras no tā, kas jāmaksā pie kases.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Jau gadiem dzeru kafiju tikai mājās. Ne tāpēc, ka nevarētu atļauties ārpus mājas kafiju padzert, bet vienkārši roka neceļas tās drausmīgās summas par kafijas tasīti atdot. Cenas ir vienkārši ārprātīgas. Un ne jau kādu super-puper kafiju viņi vāra, gan jau no lētā gala

9.augusts Atbildēt

Vāra suslu, toties cenu uzliek it kā no zelta pupiņām vārītu. Jau jēgu pazaudējuši tai likšanai, bet kad darbiniekam jāmaksā,tad gan uzreiz raudāt sāk.

9.augusts Atbildēt

Jūlija mēnesī dzēru kafiju ar kūciņu vienā no Blaumaņa ielas kafeijnīcām,padomju laika tur bija alus bārs.Ļoti garšīga kafija un kūka,par visu samaksāju 3 eiro.Domāju tas nav dārgi.Paldies kafeinīcas īpašniekiem!!!

10.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:07

Jaunākās diskusijas