Lūdz palīdzēt 16 gadus vecajam Danielam, kurš "dzīvo savā pasaulē"

tautaruna.lv 22.okt 2019
 
Pixabay
Daniels ir 16 gadus vecs zēns. Viņa mamma ir smagi slima, tādēļ kopš bērnības par puisēnu rūpējas vecmāmiņa Regīna. Puisim ir autiska spektra traucējumi, viņš dzīvo savā pasaulē, viņu nevar atstāt vienu, jo viņš neapzinās savas uzvedības sekas, stāsta labdarības organizācija Ziedot.lv.

Īpašas grūtības rada fakts, ka Danielam piemīt īpatnība atvērt logu un visu mest ārā vai, izejot ārā, bēgt prom pa ielu lielā ātrumā, neņemot vērā satiksmi uz ielas. Nereti viņš aizbēdzis un viņu nācies meklēt ar policijas starpniecību. Vecmāmiņa izdomājusi dažādas viltības, lai puisis tomēr neizbēgtu un vadā viņu saitītē, nereti saskaroties ar cilvēku nosodījumu.

Lai arī savos 69 gados par smagi slimo mazdēlu rūpēties nav viegli, tomēr viņa ir apņēmības pilna darīt visu iespējamo. Tā kā puisim ir labi attīstītas runas spējas, muzikālā dzirde un lieliska atmiņa, tad vecmāmiņa pieņēmusi lēmumu zēnu laist speciālajā skolā ar mācībām latviešu valodā. Viņa uzskata, ka tas ir svarīgi, ka zēns dzīvojot Latvijā, apgūst valsts valodu.

Lai uzlabotu un stabilizētu psihoemocionālo stāvokli, komunikācijas un koncentrēšanās spējas, ārsts rekomendē zēnam delfīnterapijas kursu. Tas ievērojami var atvieglot Daniela ikdienas aprūpi.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1280 eiro, no kuriem 600 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 680 eiro. Ģimene apmaksās vīzu noformēšanu un ceļa izdevumus.

Danielam var palīdzēt, ziedojot šeit!

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:19

Jaunākās diskusijas