Madara Kiviča atskatās uz piedzīvoto: Labāk būt mazliet naivai un piedot

tautaruna.lv 22.okt 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Ar svarīgu atziņu par attiecībām ar cilvēkiem dalījusies mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva Madara Kiviča. Pirms aptuveni gada izjuka pāra laulība, kad mūziķis satuvinājās ar mākslinieci un sabiedrības dāmu Lieni Skulmi.

"Mazliet parunājām ar Aivu no #žurnālsIeva un nonācu pie tādas pat atziņas, kā pirms gada - labāk būt mazliet naivai un piedot, nekā pārvērsties par snobu, ļaunatminīgu personu un dzīvot nemitīgā sasprindzinājumā.. Atlaist un piedot cilvēkiem, censties tos saprast un pieņemt tādus, kādi tie ir. Un man tie "perfektie" nekad nav interesējuši.. Dzīves un attiecību lauztie, kuri gājuši cauri nopietnām grūtībām un 'uzmetieniem'- tie ir cilvēki, kuros varu klausīties stundām un atbalstīt. Un tad aizvērt acis, pārcilāt prātā visu jauko, kas piedzīvots un ar tikpat siltu sajūtu doties tālāk," atzīst Madara.

View this post on Instagram

A post shared by Ma_DARA ♎ (@madara.kivica) on

Kā iepriekš vēstīts, pērnā gada rudenī Kivičs paziņoja par aiziešanu no savas sievas Madaras, kura audzina abu meitas.

Drīzumā abu laulība tiks šķirta oficiāli un Madara mainīs uzvārdu, kļūstot par Madaru Niperi.

Komentē 2

 
Anonīms
 

..jo dzīve nemaz nav tik ideāla, kā mums to cenšas iebarot mediji un valdība, lai gan arī tie atzīst, ka ir problēmas

22.oktobris 2019 Atbildēt

Piedot jau nenozīmē būt naivai, tieši otrādi. Piedot ir saprast situāciju, izanalizēt un sameklēt sevī spēku. Skaidrs, ka notikušo nav iespējams izmainīt, tad labāk tērēt savu enerģiju savai un bērnu nakotnei, neskatoties atpakaļ. No pieredzes jāmācās lai neuzkāptu vecajiem grābekļiem.

23.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:38

Jaunākās diskusijas