VIDEO: Reinis Sējāns "X Faktorā" nepatīkami pārsteidz apkārtējos

tautaruna.lv 22.okt 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Viens no TV šova "X Faktors" žūrijas locekļiem attiecībā uz dalībnieci Olgu Palušinu pieņēma lēmumu, par kuru bija pārsteigti daudzi, raksta "skaties.lv".
Pēc Olgas uzstāšanās Intars aplaudē, pieceļoties kājās un saka lielu paldies šovam, jo viņam bijusi iespēja, dziedātājā klausīties. Intars viennozīmīgi dotu Olgai krēslu.

Marats sajutis, ko Olga vēlējusies pateikt ar savu uzstāšanos, viņa dziesmu padarījusi par savu, tā nav bijusi vienkārši atdziedāšana.

Aija raksturo Olgu kā superjūtīgu muzikantu, uzstāšanās laikā viņai ”skudriņas skrējušas” pa ķermeni. Mentore uzskata, ka tieši tas, ko piedāvā Olga ir tas, ko šovs meklē!

Neskatoties uz pozitīvajiem komentāriem, Reinis neiedod Olgai krēslu un rada lielu izbrīnu apkārtējos, bet jo īpaši pārsteigta ir Aija Auškāpa.

Latvijā noris populārais šovs "X-faktors". Labākos no labākajiem dziedātājiem centīsies izraudzīties četri žūrijas locekļi - Aija Aukškāpa, Reinis Sējāns, Intars Busulis un Marats Ogļezņevs.

Avots

Komentē 13

 
Anonīms
 

Droši vien Sējānam tā izpaužas kāda bērnības trauma.

22.oktobris 2019 Atbildēt

Un kāda Tev trauma liek te nākt un pļūtīt?

23.oktobris 2019 Atbildēt

Šī nav pirmā reize,kad Sējāns izceļas ar netaktisku lēmumu!Kaut kāds iekšējais EGO?

22.oktobris 2019 Atbildēt

Varbūt vispirms noskaidro vārda "taktisks" nozīmi... Kauns lasīt tādus komentārus...

23.oktobris 2019 Atbildēt

Vins grib izcelties ,bet reizem tas izskataas tik dumji ,lidz Saimonam vinam ir loti loti talu ,ko vins grib katreiz noteelot -profesorisku

22.oktobris 2019 Atbildēt

apjuka no tik daudziem labiem izpildījumiem. Patiesībā krēslu bija pelnījuši vairāki, vismaz šajā kategorijā, ne tikai olga, bet arī meitene dzeltenā kleitā dziedāja labi.

22.oktobris 2019 Atbildēt

Sejānam tas rokas formas pielikšana pie mutes stipri atgādina homoseku roku kustības. Izskatās ļoti pretīgi.

22.oktobris 2019 Atbildēt

Manuprāt, Tu izskaties krietni pretīgāk ar savu eksistenci vien.

23.oktobris 2019 Atbildēt

vinam jabut dabiskaakam ,jo gudraks par parejiem tapat nebus

22.oktobris 2019 Atbildēt

Reiņa problēma ir tā, ka mūziku viņš uzskata par biznesu, produktu, preci, nevis dvēseles valodu. Žēl. Tas viņā pašā nokauj mūziķi un cilvēku vispār.

22.oktobris 2019 Atbildēt

Muļķības, viņš ir talantīgs mākslinieks ar dvēseli. Vienīgā, kura uzskata to par preci, ir Aija, tāpēc nekad neizvēlas apaļīgas meičas, jo tas nav seksīgi un to nenopārdos, proti, ar to neuzvarēs. Pajāt, ja dzied slikti, galvenais, ka labi izskatās. Sekss pāri visam, ne velti talantīgākie palika aiz strīpas. Un letiņi jau tādi tizli ir, balso par neko no sevi neizsakošām cacām, bet īstās pērles paliek aiz strīpas, jo nav pietiekoši smukas. Bet nu ko tu dumjam bez dzirdes padarīsi.

23.oktobris 2019 Atbildēt

5 cas reklamas un kur palika parejas lai redzetu video nakamreiz vajag 10

23.oktobris 2019 Atbildēt

kuru tas jaj ka Pulusina lade biti un savu dvesepli

23.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:03

Jaunākās diskusijas