PALĪDZI! Ģimene vāc centu pie centa, lai glābtu mammas dzīvību

Portāls nra.lv 12.apr
 
pixabay.com
“Cīnāmies, jo katra medikamentu deva tuvina mūs pie izveseļošanās. Špricējam zāles, kad savācam naudiņu, tāpēc process ieilga, ja saņemtu medikamentu ik pēc 3 nedēļām, tad jau sen kurss būtu pagājis. Mums sanāk 1 deva pa 3 -4 mēnešiem,” ar palīdzības lūgumu vēršas Tatjanas ģimene.

Šī pusotra gada laikā ar ziedotāju, ģimenes, draugu un paziņu atbalstu Tatjanai izdevies saņemt 18 ārstniecības kursus. Lietojot šīs zāles, praktiski izdevies iznīcināt gandrīz visas metastāzes, tādēļ ļoti svarīgi ārstniecību turpināt, lai tās uzveiktu pavisam. Saskaņā ar ārstu rekomendāciju 2017. gadā vēl nepieciešami 3 zāļu kursi, kuriem Tatjanai nepietiek līdzekļu 15 841.98 eiro apmērā. Par vienu kursu jāmaksā 5280.66 eiro, bet 1760 eiro ir valsts līdzfinansējums. Tatjana jūtas ļoti labi, tikai dzīvo nemitīgos pārdzīvojumos par līdzekļiem katra nākamā zāļu kursa iegādei. Īpaši sāpīgi tagad būtu padoties, ja rezultāti ir tik labi.

Tatjana 32 gadus nostrādājusi Siguldas bērnudārzā “Pīlādzītis” par pavāri. Pirms vairāk kā gada viņa bija spiesta aiziet no darba slimības dēļ. Pēdējos mēnešos Tatjana atsākusi strādāt. Ik nedēļu 2 - 3 dienas nedēļā viņa iznēsā reklāmas. "Jūtos labi, strādāju. Man cilvēki palīdz, es nevaru neko nedarīt," saka Tatjana.

Tatjana izaudzinājusi dēlu un meitu, abi ir farmaceiti. Pirms vairāk kā 5 gadiem Tatjana, meitas mudināta, nolēma pārbaudīt dzimumzīmes. Pārbaudes uzrādīja ļaundabīgu ādas audzēju - melanomu. Tatjana ir pārcietusi 5 operācijas, saņēmusi imūnterapiju. Tomēr slimība progresēja. Pērnā gada sākumā ārstu konsīlijs lēma par turpmāko ārstniecību ar medikamentu Pembrolizumab, kas saskaņā ar starptautiskajām vadlīnijām ir atbilstošākā un efektīvākā terapijas izvēle Tatjanas gadījumā.

Neskatoties uz smago slimību Tatjana jūtas labi, nodarbojas ar savu iemīļoto cigun vingrošanu, katru dienu dodas vismaz 10 kilometrus garās pastaigās, palīdz mazmeitiņai Martai ar klavierspēles apguvi. Tatjana atzīst, ka emocionāli jūt ļoti lielu spriedzi- zāles ir, bet līdzekļi to iegādei trūkst. Tatjana piebilst, ka viņai ļoti vēl gribās dzīvot.

Tatjanai var palīdzēt ŠEIT!

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:22

Jaunākās diskusijas