Pavisam negaidīti izskanējusi priecīga vēsts par Valteru Frīdenbergu

Portāls nra.lv 12.apr
 
F64
Teju pusgadu kopš mūziķis Valters Frīdenbergs sāka ārstēšanos no vēža Vācijā, beidzot parādījusies jauna informācija par to, kā viņam klājas.

Portāls focus.lv, atsaucoties uz televīzijas kanālu LTV7, informē, ka Valters ceturtdienas vakarā apmeklējis Latvijas un Somijas hokeja izlašu spēli.

Šo faktu tiešraidē pateikuši spēles komentētāji, norādot, ka Frīdenbergs kādā no pauzēm centies uzmundrināt briestošās sagrāves nomākto publiku un komandu.

Tātad, tas nozīmē, ka Frīdenbergs jau ir atgriezies atpakaļ Latvijā un, cerams, ārstēšanās sniegusi pozitīvus rezultātus.

Komentē 16

 
Anonīms
 

tas ir beigu sākums ---

12.aprīlis Atbildēt

Kā Jums mute veras kaut ko tādu uzrakstīt!

13.aprīlis Atbildēt

Kāpēc?

13.aprīlis Atbildēt

Piekrītu jums... diemžēl ...

16.aprīlis Atbildēt

Jūsu kā gaišreģes piezīme ir nekorekta (tas būtu maigi teikts!). Jūsu atzinumu un rezumē neviens nav lūdzis, vēlaties paspīdēt ar erudīciju, intuīciju un labestības deficītu?

4.jūnijs Atbildēt

Es zinu pāris savus bijušos skolniekus ,kas toir pārcietuši un dzīvo vēl daudz gadus. Tik -ir jābūt gribasspēkam ,ja ir saņemta ārsta palīdzība. Lai izdodas!

12.aprīlis Atbildēt

Un kāda stadija skolniekiem bija? O vai 1? Tad vēl ir cerība, ja ir metafāzes... tad izdzīvo ļoti retais... var kādu laiku pavilkt un viss... es tā varu runāt, jo arī mūsu ģimene pazaudēja tuvu cilvēku.

16.aprīlis Atbildēt

Uzņēmēja Ieva Plaude ir piemērs ,ka var un vajag uzvarēt!

12.aprīlis Atbildēt

Inkognito? Var bùt tà vajag?

13.aprīlis Atbildēt

Kāpēc bij domāts DaceSaulīte

13.aprīlis Atbildēt

Cilvēki kas nav saskārušies ar sšādām problēmām. Neizprot.

Skatoties cik dziļi. Kāda veida vēzis. Un ja labi ārsti. Un zāles var izārstēt. Valters ir ļoti pozitīvs cilvēks. Un arī tic kad būs ok. Tas daudz ko nozīmē.

Ja Valters jau LV. Apsveicami. Malacis.

Tev ir arī fani.

13.aprīlis Atbildēt

diemžēl, ar pozitīvismu vien nepietiek, šī slimība ir viltīga, man arī bija draudzene, kurai palika labāk, visas cerības zuda pēkšņi, sabruka dažu dienu laikā.

Lai Valteram izdodas uzvarēt, vajag lūgties par viņu, Dievs ir mļestība.

13.aprīlis Atbildēt

metastāzes.

16.aprīlis Atbildēt

Būtu labāk uzrakrisi ko labu par Valteru nevis ko sliktu lv daudz dzietaji bet Valters ir viss labākais no dzietajiem man prieks pa viņu uzvereja šo slimību

25.maijs Atbildēt

Jums ir ļauna mele

25.maijs Atbildēt

Evita, ir cilvēki ,kuri ir ļauni nesaprot, ko raksta

25.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:15

Jaunākās diskusijas