Popzvaigzne Meraija Kerija atklāj, ka sirgst ar garīgu slimību

Portāls nra.lv 12.apr
 
Scanpix
Amerikāņu dziedātāja un aktrise Meraija Kerija atzinusi, ka sirgst ar bipolāriem traucējumiem un uzsākusi ārstēšanos, vēsta ziņu aģentūra AFP.

Kā informē 38 gadus vecā popzvaigzne, viņa uzsākusi ārstēšanos.

Tāpat Kerija nolēmusi par šo savas dzīves daļu runāt un iziet sabiedrībā, lai mazinātu kauna sajūtu par garīgo slimību.

"Vien nesen es vēl dzīvoju noliegumā un izolācijā, un patstāvīgās bailēs, ka kāds man atklās," žurnālam "People" stāsta zvaigzne.

Kerijai jau iepriekš bija miega problēmas, taču viņas bezmiegs un aizkaitināmība izrādījās bipolāri traucējumi, kas bieži nozīmē maniakālu depresiju.

"Es jutos tik vientuļa un skumja, pat vainīga, ka nedarīju to, kas bija nepieciešams par labu mani karjerai," atklāj Kerija.

Bipolāri traucējumi ir izteiktas garastāvokļa svārstības.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Man a te reizem liekas ka te kaut kas blīkšķ un blākšķ tur augšgalā un sābgalos -un nez kadas zāles tur varetu lidzet vai ar ari kads s#dains koks

12.aprīlis Atbildēt

"Kā informē 38 gadus vecā popzvaigzne, viņa uzsākusi ārstēšanos." Raksts ir vismaz 10 gadus vecs. Proti, minētā persona šobrīd ir 48 gadus veca, jo dzimusi 27.martā 1970.gadā.

12.aprīlis Atbildēt

Un kas tur traks? Si slimiba ir katram ceturtajam pasaules iedzivotajam. Ari man, pirms diviem gadiem diagnosticeja. Tris menesus pavadiju attieciga slimnica.

12.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:05

Jaunākās diskusijas