Bondars atkal pieķerts bez sejas maskas

tautaruna.lv 19.novembris 2020, 10:15
 
F64, Vladislavs Proškins
Saeimas koalīcijas deputāts Mārtiņš Bondars jau oktobrī izpelnījās lielu sabiedrības nosodījumu, nenēsājot sejas masku veikalā, kad tā jau bija obligāta prasība. Vakar šāda situācija atkārtojusies viņa darba vietā, par ko sociālajos tīklos sākušās asas diskusijas.

Saeimas koalīcijas deputāts Mārtiņš Bondars redzams deputāta Daniela Pavļuta fotogrāfijā, kurā tiek izteikta pateicība 13. Saeimas deputātei ("Attīstībai/Par!" frakcijā) Dacei Bluķei, šo pozīciju atstājot. Kopbildē no 11 cilvēkiem Bondars ir vienīgais, kas nelieto sejas aizsargamasku.

Ekrānšāviņš no twitter.com

To uzreiz pamanījuši sociālo tīklu lietotāji un vēršas pret pašu deputātu - vai arī šoreiz atnācis tikai pēc krējuma. Jo tieši tāds bija Mārtiņa Bondara attaisnojums iepriekšējā reizē, kad nonāca šādā situācijā. Šoreiz viņš uzreiz attaisnojas un norāda, ka darba vietā sejas maskas nav obligātas.

Jau oktobrī ziņojām par gadījumu, kad Bondars izvairījies no obligātas sejas maskas lietošanas.

Toreiz attēlu soiālajā vietnē Twitter publicējusi Latvijas Televīzijas raidījuma “Viens pret viens” redaktore Sarmīte Kolāte. Bondars redzams lielveikalā pie piena produktu ledusskapja, taču uz politiķa sejas nav manāms aizsegs.

Vairāki komentētāji ironizē par to, ka maskas ir dārgas un Bondara kungs tādu nevar atļauties. Kāds cits raksta: "Kāds vispār Bondaru ar masku kādreiz ir redzējis?"

Jau ziņots, ka Latvijā ir straujš Covid-19 saslimšanas gadījumu pieaugums. Valdība lūdz iedzīvotājus strādāt maksimāli attālināti, ja tas iespējams. Ja darba pienākumus nav iespējams veikt attālināti, darba devējam ir pienākums darbam klātienē nodrošināt darbiniekiem individuālos aizsardzības līdzekļus, kas ir nepieciešami darba pienākumu veikšanai (piemēram, mutes un deguna aizsegus, priekšautus, virsvalkus).

Komentē 14

 
Anonīms
 

Jāmauc maiss galvā un lai staigā.

19.novembris 2020, 12:25 Atbildēt

Nu, vai nav lops, ko..?

19.novembris 2020, 12:37 Atbildēt

Nu kārtējo reizi parādīja,cik viņš liels un varens! Un vai tāds var būt deputāts,kurš nepilda noteikumus? Murgs!

19.novembris 2020, 13:45 Atbildēt

TAS TIKAI VĒLREIZ APLIECINA, KA covid 19 IR VISĪSTĀKAIS FARS, CIRKS UN TEĀTRIS, ARĪ TĀS NĀVES IT KĀ NO COVIDA IR ĀRSTU IEINTERESĒTĪBAS NOPELNS, JO GAN VIŅI GAN NOMIRUŠO TUVINIEKI, PELNA UZ covid RĒĶINA PIEKLĀJĪGU NAUDU......

19.novembris 2020, 15:43 Atbildēt

DAUDZOS GADĪJUMOS, DAUDZI NOMIRST NO PLAUSU KARSOŅA, BET UZRAKSTA KA NO covid; NO TUBERKULOZES, BET UZRAKSTA KA NO covid, GRIPAS UTT., BET UZRAKSTA KA NO covid....., BET par covidu ir jautājums, vai no tā kāds vispār ir nomiris?

19.novembris 2020, 16:02 Atbildēt

Tu mazak dri,,,savos murgu komentaros,visa pasaule cinas ar Covid-19,katru dienu mirst simtiem cilveki,un tikai Dievs zina,kad ta zaraza paries.

19.novembris 2020, 19:40 Atbildēt

Kas ir 'fars'?

21.novembris 2020, 15:48 Atbildēt

Un pec tam atkal prasis pabalstus deputatu un saimes loceklu arstesanai un viss atkal uz nodoklu maksataju kakla.Tadus vajag mest ara ar sudainu koku.

19.novembris 2020, 16:50 Atbildēt

Tā vietā, lai izraustītu sev uzacis, Bondars varēja vairāk pievērst uzmanību maskas nēsāšanai.

19.novembris 2020, 18:53 Atbildēt

Bondars savā būtībā ir glumjš tips.

19.novembris 2020, 22:25 Atbildēt

Pretīgs radījums! Labāk būtu maestro atdevis naudu,nevis kā zīmulīši visos pasākumos zīmējās!

19.novembris 2020, 22:26 Atbildēt

...darba vietā maskas nav obligātas...Ha ha ha..ironizētājs.No saeimas neviens uz mājām nedodas,visi deputāti mitinās turpat saeimas ēkā - viena liela ģimenīte.

Izdomājuši masku šovu,bet paši nevēlas tajā piedalīties.

19.novembris 2020, 23:33 Atbildēt

...darba vietā maskas nav obligātas....Ha ha ha,galma āksts.Vēl vajadzēja apgalvot,ka neviens no saeimas ēkas prom nedodas,bet visi mitinās tur kā viena kupla,laimīga ģimenīte.

Paši masku šovu izdomāja,bet piedalīties nevēlas.

19.novembris 2020, 23:39 Atbildēt

Pēdējā laikā Bondara kunga uzvedība ir tāda dīvaina, vai ir psihiskās novirzes

? Vai viņam tiešām nav kauns maestro Raimonda Paula priekšā, kuru ir palīdzējis apzagt, tagad tēlo nevainīgo.

20.novembris 2020, 14:01 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:10

Jaunākās diskusijas