Jauna Covid-19 slimniece brīdina par simptomiem

Baiba Puriņa 4.apr
 
Ekrānuzņēmums no Instagram/Amy Shircel
22 gadus jaunā Eimija Širkela no Viskonsīnas, ASV divas reizes nonākusi slimnīcā Covid-19 simptomu dēļ, kas likuši viņai baidīties par savu dzīvību, vēsta "Mirror".

Jaunā sieviete brīdina citus, kuri šobrīd pārkāpuši 20 gadu slieksni, ka arī viņus var skart šī slimība. Jaunā sieviete, kurai diagnosticēts Covid-19, atklājusi, ka slimība viņai likusi justies tik vārgai, ka viņa nav spējusi pat pastaigāt.

Eimija bija ceļojusi uz Eiropu un atgriežoties ASV viņa veica Covid-19 testu, kas izrādījās pozitīvs. Jaunajai sievietei divas dienas bijuši "viegli" simptomi - temperatūra, klepus, drebuļi, galvassāpes un iesnas. Šie ir ierasti jaunā koronavīrusa simptomi.

Taču trešajā dienā sievietei kļuvis sliktāk. Viņa nepārtraukti vēmusi, nav varējusi ēst un gulēt. Ceturtajā dienā sievietei kļuvis grūtāk elpot un temperatūra joprojām bijusi augsta. Piektajā dienā sievietes stāvoklis esot tikai pasliktinājies un viņa esot izjutusi paniskas bailes, ka nomirs. Sestajā dienā Eimija esot bijusi tā novārgusi, ka nav spējusi pat staigāt.

Sieviete simptomu dēļ nonākusi slimnīcā."Nekad iepriekš neesmu bijusi tik vārga un trausla drudža dēļ. Es vai nu visu dienu trīcēju gultā no drebuļiem vai pamodos savu sviedru peļķē. Es nevarēju paēst 9 dienas. Biju nožēlojama," stāsta Eimija.

12. dienā sieviete atguvusi apetīti, taču joprojām turpinot ārstēšanos. "Koronavīrusa diagnoze ir nehumāna un vientuļa, es to nenovēlētu pat savam lielākajam ienaidniekam. Jūs neesat nuzveicami tikai tāpēc, ka jums ir 20 gadi. Ņemiet piemēru no manis un pašizolējieties, jo jūsu dzīvība var būt atkarīga no tā," soctīklos raksta jaunā sieviete.

Komentē 16

 
Anonīms
 

Nu vispar esmu arsts , kaut ari ne ginekologs, bet ar 99 % parliecibu. Sieviete ir stavokli 2- 3 menesi :)))

4.aprīlis Atbildēt

Izskatās,ka kāds kavē studijas:):):):)āksts ne ārsts :)

4.aprīlis Atbildēt

Jacer ka Latvija nav visi tadi arsti,savadak driz Latvija notiks demografiskais spradziens!Pie tam stavokli paliks ne tikai sievietes!

4.aprīlis Atbildēt

Vemshana, pilnigs speku izsikums, daudz reizes ne drudzis , bet tads nepatikams stavoklis lidzigs drudzim ir visas grutniecibas pazimes. SHO STAVOKLI DESMITIEM MILJONU IK GADU IZZIET ARI BEZ VIRUSA PALIDZIBAS. Bet arzemju tines, ka bija mulkes , ta ari palika. Galvenais tikai ieplutit interneta 2 - 3 menesis

4.aprīlis Atbildēt

vai tik tiesam, vinas tests tacu pozitivs. Man ar kolegei bija vemsana, bet vinai 57, diezin vai bija stavokli

4.aprīlis Atbildēt
Mia

Nebiju dzirdeejusi, ka gruutnieciibas paziimes buutu klepus,drudzis, milziiga sviishana un elpas truukums. Bet varbuut tu savaa mezhonju zemee satiec tikai k.kaada tropi drudzha mociitas toposhaas maates un esi pienjeemis to kaa normu.

Peec tik diletantisku murgu izlasiishanas, nemaz neliekas, ka esi aarsts, kaa pats sludini. Ja nu vieniigi taads, kursh kopaa ar mezhonjiem lec ap ugunskuru un viirusus izdzen, sitot bambusa bungas.

4.aprīlis Atbildēt

Vispār Alex da Silva ir futbolists un latviešu valodu noteikti nepārzin, bet kaut ko tik stulbu dzirdu pirmo reizi.

4.aprīlis Atbildēt

grūtniecībai ar drudzi nav nekāda sakara! Ja tik tiešām esi ārsts (par ko es šaubos )tad nelien lauciņā kuru tu nemaz nepārzini!

5.aprīlis Atbildēt

Jaunais cilvēk, vai esat bijis vismaz vienreiz grūtniecības stāvoklī, ka tik kategoriski varat apgalvot par to, kādas pazīmes ir grūtniecei? Varētu domāt, ka pats esat grūtniecību izbaudījis vismaz 10 reizes (par miljoniem nerunāsim).

4.aprīlis Atbildēt

Nedod dievs kadai nonakt arstesana pie Dr Alex Da Silva vinam visas pacientes asociejas ar grutniecibu

4.aprīlis Atbildēt

Diez potences mazināšanās arī varētu sindroms?

4.aprīlis Atbildēt

HIV infekcija arī var būt šādi simptomi.

4.aprīlis Atbildēt

Negvelz muļķības HIV nav tādu sipmtomu. tādi simtomi varvbūt līdzxinās stiprai gripai. H

4.aprīlis Atbildēt

Es vispār esmu kosmonauts un varu pateikt, ka mums kosmosa stacijā nav tādu problēmu

5.aprīlis Atbildēt

Temperatūra jā, drebuļi — jā, bet klepus un galvassāpju nav. Man ir HIV, un augsta temperatūra (virs 40 grādiem) bija aptuveni divarpus nedēļas.

5.aprīlis Atbildēt

Nav dzirdēts, ka grūtniecības simptomi ir klepus, drudzis, temperatūra. Man ir divi savi bērni un neko tādu nebiju jutusi grūtniecības laikā. Vemšana un svīšana dažām var būt kā toksikoze, bet pārējais nav bijis. Kas zin varbūt, ja kādreiz dzemdēšu trešo man būs iesnas, klepus, temperatūra

7.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:35

Jaunākās diskusijas