Maija Silova ir pikta uz Covid- 19 ierobežojumu pārkāpējiem

tautaruna.lv 4.aprīlis 2020, 16:16
 
Gints Ivuškāns/F64
Modes eksperte un televīzijas raidījumu vadītāja Maija Silova savā Instagram profilā velta nesaudzīgus vārdus tiem, kuri neievēro valsts ārkārtējās situācijas ierobežojumus Covid-19 pandēmijas laikā.

Maija Instagram publicējusi ierakstu, kurā neslēpj sašutumu par cilvēkiem, kuri nevēlas ievērot valstī noteiktos ierobežojumus, tā apdrauto arī citus.

"Ja nav daudz laika meklēt lokācijas, kur varu privāti pastaigāties, vismaz izbraucu ar auto, lai pamainīt ,,dekorācijas" un pavērot, cik lielā mērā cilvēki ne/ievēro distanci. Tajā momentā es saprotu, ka lielai daļai ir elementāri uzspļaut uz mums. Saprotu, ka katram ir individuāla šīs situācijas izpratne, bet izbrīna, ka pat pēc pasaules uzskatāmās prakses un piemēriem, atrodas cilvēki, kuri rīko piknikus, kuri iet uz saloniem. Jums mājās ūdeni atslēdza?" sašutusi ir Maija.

"Rodas tāda sociāla pretestība, ka tātad kāds savus matus, nagus, ragus uzskata par vērtīgākiem nekā Tava un Tavu tuvāko cilvēku veselība. Gribas uzdot retorisku jautājumu kā tieši jūs nosakāt, ka visi 8-10 cilvēki, kuri piedalās piknikā nav inficēti? Domāju nevienā klasifikatorā nav noteiktas šīs nodarbes kā dzīvību uzturošas, es saprotu, ka uz tualeti nevar neaiziet, bet, ja mēs nesarunāsim ar savu saprātu, sēdēsim karantīnā. Un par katru nesankcionētu iziešanu no mājas maksāsim četrzīmju summas," norāda Silova.

View this post on Instagram

A post shared by Maija Silova (@silovamaija) on

Jau vēstīts, ka infektologs Uga Dumpis sociālajā vietnē Twitter norādīja, ka Latvijā daudzi joprojām ignorē piesardzības pasākumus: "No COVID-19 pozitīviem dzirdam, ka darbā bija tikai ar viegliem simptomiem, pabija vairākās sapulcēs, nedēļas nogalē aizbrauca ciemos pie radiniekiem, ar kolēģiem kopā apēda dzimšanas dienas torti, satikās tikai ar tuvākajiem draugiem. Tā ir nekritiska uzvedība epidēmijas laikā."

Jāatgādina, ka jaunākie valdības pieņemtie grozījumi noteiks, ka sods fiziskām personām par šādiem pārkāpumiem būs pat līdz 2000 eiro, savukārt juridiskām personām līdz 5000 eiro.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Man jau škiet, kā laiks saprast, ka visas tās Naumovas, Silovas, Sipenieces nu Iam mums vinu citāti...škiet laiks izvērtēt ,Kas ir patiesi vērts Un kādas debīlas vērtības mēs radījām ,skatoties mutēs cilvēkiem ,Kas darbu nepazīst kam nekādas būtiskas pietedzes kādā nozarē...Kas tur rokās saldējumu un ar to pelna naudu ...Nu beidzam ...apstājamies un runājam un klausamies cilvēkos, Kas mums var dot!,,

5.aprīlis 2020, 8:24 Atbildēt

Ko Tev vajag dot, kā Tev pietrūkst? Bet vazāties apkārt, ja ir aizliegums, tas nevis dod, bet var atņemt kādiem dzīvību un veselību, par to neesi spējīgs aizdomāties, pamaz pelēkās vielas?

5.aprīlis 2020, 10:39 Atbildēt

Cien. Alexandra. Tas taču ir tik "atbildīgs" darbs: pacilāt krēma tūbiņu, uzvikt Adidas botiņas, aiziet uz frizētavu un paturēt rokās matu šampūnu )))) un vēl visu salikt IG un FB reklāmdevējiem par prieku ))) ak, tas ir tik nogurdinoši!!! Tik smags darbs )))

5.aprīlis 2020, 20:26 Atbildēt

Maijai arī labprāt iespraustu.

6.aprīlis 2020, 9:28 Atbildēt

Veģetārieši nav droši, vai savāktās citu veģetāriešu fekālijas bav ar Covid inficetas

6.aprīlis 2020, 10:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:39

Jaunākās diskusijas