VIDEO: Magone parāda, ko ģimene sagatavojusi nebaltai dienai

tautaruna.lv 4.apr
 
Ekrānšāviņš no video
Raidījuma "Slavenības.Bez filtra" dalībniece Magone Šutoviene, ņemot vērā valstī noteikto ārkārtējo situāciju parādījusi, ko ģimenei sarūpējusi nebaltai dienai.
Magone neslēpj, ka ledusskapī pietiek gan saldētu produktu, kā arī pieliekamais gana pilns ar miltiem, dažādiem konservētiem produktiem. Tāpat viņa norāda, ka tiek plānots arī sēt dārzu, lai būtu pašiem produkti, kas izaudzēti.

Jau vēstīts, ka Magone kopā ar vīru Žanu un bērniem apmetusies privātmājā Gulbenes pusē. Raidījuma dalībniece aktīvi darbojas arī laikā, kad mājās aug vien dažas nedēļas veca meitiņa.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Izsaku līdzjūtību kaimiņiem,blakus tādi idioti.

4.aprīlis Atbildēt

:D

4.aprīlis Atbildēt

Iemācies taču beidzot sakārtot to nekārtību mājās,riebjas skatīties.Un to vēl rāda televīzijā-kauns Maizi nav jāsapērk kvantumiem-iemācies izcept pati.Visam mūžam jau nepiepirksi.

4.aprīlis Atbildēt

Pilnīgi piekrītu.

4.aprīlis Atbildēt
Balva Vilka > p.teris.teris

Es gan nepiekrītu.Manuprāt, tantīte būtu labāk izmantojusi izdevību paklusēt! Katrs dzīvo kā uzskata par pareizu un katram uz sevi sākumā jāpaskatās!!!

5.aprīlis Atbildēt

Zēl, ka vīram rokas no pakaļas aug. Nevīžo par durvīm rokturi jaunu pielikt.

4.aprīlis Atbildēt

Bet... vienalga. Lai veicas!

4.aprīlis Atbildēt

Lai nu ka bet vina ar gimeni ir gatava pasam trakakajam….lai veicas un iesaku saglabat mieru ari citiem….

5.aprīlis Atbildēt

Vai tad kruts piens jasalde? Dod bernam lai ed! Tadus brinumus nekad neesmu dzirdejusi! Saldets ir saldets! Vinam ari mainas piena struktura tapat ka ja iznem malto galu no saldetavas sacep un paskaties kas veidojas apkart! Varbut padoma par berna veselibu nevis kaut kur zimejies!

5.aprīlis Atbildēt

Cilvēks cenšas,nesen pārvācies.Kad beigsiet nolamāt citus.Varbūt vispirms paskatamies katrs uz sevi,tiešām pašiem viss ideāli?

5.aprīlis Atbildēt

Latviesi ir tada tauta, ka tik viens otru varetu noriet, vinji dzivo laukos, es saprotu ka tas ir, un vel ar mazu bernu, tas nav viegli...

5.aprīlis Atbildēt

Nu.., kam tas vajadzigs.Kur intriga?Kaut kas foršš?Vienkārša virtuvē pavissam vienkāršš cilveks.Lai dzīvo.Stāstiet par gājputniem,kaut vai ērcēm, vai bērzu sulām.Dikti kretiniski autori...

5.aprīlis Atbildēt

Nu skaidrs Latvijas māmuļa mums apskaidroja visu .

6.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:16

Jaunākās diskusijas