Pasažieris pamatīgi piekauj "Rīgas satiksmes" šoferi

tautaruna.lv 30.janvāris, 1:30
 
F64
Viens no pēdējā laika nopietnākajiem incidentiem izcēlās Iļģuciema apkaimē, pēc kura autobusa vadītājs nonāca mediķu aprūpē, vēsta "Degpunktā".

Pirms dažām dienām ar cīņu mākslas eksperta paņēmienu 13. autobusa salonā no kājām tika nogāzts sabiedriskā transporta šoferis. Neadekvātais pasažieris uzbruka vadītājam verbāli, vismaz 10 minūtes pirms izcēlās kautiņš, stāsta aculieciniece.

“Visu ceļu bija tā, ka tas pasažieris lamājās, es nezinu, vai tas bija dēls ar māti vai tamlīdzīgi. (DP: Māti? Tur bija arī sieviete?) Jā, tur bija arī sieviete, kura ļoti daudz filmēja. Es sapratu, ka gatavoja materiālu policijai. Viņi abi runāja krievu valodā un visu ceļu savā starpā pret šoferi izteica visādus apvainojumus,” stāsta notikušās vardarbības aculieciniece.

Lamuvārdu plūdi neesot bijuši, tā teikt, ar “konstruktīvu saturu”, proti, pasažieri tā arī nesaprata, kas tieši agresīvo vīrieti un viņa māti tik ļoti nokaitināja. Tiesa, autobusa šoferis spiedienu neizturēja un tomēr iesaistījās konfliktā, izejot no kabīnes un uzsākot sarunu ar trakojošo vīrieti.

“Beigās tika izsaukta policija pēc tā kautiņa, jo apstājās arī visa braukšana tālāk un ļoti daudz cilvēkiem tika aizkavētas svarīgas darīšanas,” teic aculieciniece.

“Rīgas satiksmes” sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane atklāj potenciālo strīda iemeslu. Pagaidām gan šo teoriju nevar uzskatīt par faktu, jo autobusa šoferis vēl nav dalījies ar savu versiju par notikušo. “Mūsu šoferītim bija vajadzīga medicīniskā palīdzība. Patlaban neesam saņēmuši viņa paskaidrojumu, jo viņš ir diezgan cietis no šīs agresijas. Bet es saprotu, ka tas incidents bija izvērties saistībā ar iekāpšanu pa priekšējām durvīm, kā rezultātā šoferim fiziski uzbruka pasažieris.”

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:52

Jaunākās diskusijas