Nāve Nītaurē: vietējie uzskata, ka dēls nogalinājis tēvu

tautaruna.lv 22.februāris, 13:09
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Vairāk nekā mēnesi Nītaures iedzīvotāji un Mārtiņa Pētersona radinieki mocījās neziņā par vīrieša atrašanās vietu. Cilvēki pārmeklēja tuvāko apkaimi, lūkodamies akās, šķūņos, pat ūdenstilpēs, taču nekādu pēdu. Izmeklēšana neapstājās un, pēc ilgiem pūliņiem, vīrieša ķermenis ir atrasts, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Pirms mēneša, aiz sevis atstājot asiņainas pēdas, pazuda Nītaurē strādājošais autoservisa darbinieks Mārtiņš Pētersons. Ģimene meklēja radinieku un lūdza apkaimes iedzīvotājiem pārmeklēt savus īpašumus.

Cilvēki stāsta, ka baumas par slepkavas identitāti klīst bez mitas. Policija pagaidām nesniedz detalizētu informāciju par uzbrucēju, taču Nītaurē teju ikviens uzskata, ka tēvu noslepkavoja dēls.

Par spīti bezcerībai, kas jau bija iezagusies Pētersonu ģimenē, Martiņš visbeidzot ir atrasts. “Aizvadītajā nedēļā Valsts policija, veicot izmeklēšanas darbības, atrada Nītaures pusē bezvēsts pazudušā vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Nozīmētas ekspertīzes un izmeklēšana kriminālprocesā turpinās,” informāciju sniedz Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Nītaures iedzīvotāji saka, ka ciems tagad var atslābt un stāstam radies nobeigums.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Kādas pazīmes liecina, ka dēls vainīgs ?

22.februāris, 17:29 Atbildēt

Надежда Востросаблина - vecā pakaļa, ej piedāvā sevi uz Lienes ielas.

23.februāris, 8:15 Atbildēt

Tas nevar būt dēls ,kas tik aukstasanīgi varēja atņemt savam miesigam tēvam dzīvību un tik nežēlīgi apgānīties un kautkur aizvest ,pēctam izmest ,kā nevajadzīgu lietu .

22.februāris, 22:06 Atbildēt

un kā vēl var..ja jau paši nītaurieši to uzskata ,tad acīmredzot tā tas arī ir...nītauriešu uzskats liecina ,ka ne jau vienas dienas laikā radies konflikts starp tēvu un dēlu---tas acīmredzot vilcies gadu gadiem un ar lielu troksni iesaistot citus un visiem krītot uz nerviem.

22.februāris, 22:50 Atbildēt

Ja atvase ir ''narkoša"', tad iespējams ir viss. Rīgā sīcis vecmātei prasīja naudu kārtējai ''devai', vecmātei nebija ko dot, tad pusaudzis nogāzis viņu zemē un ar gludekļa auklu viņu nožņaudza. Pēc tam no mājas paņēma lētu TV AKAI ar pulti un no vecmātes pirksta laulības gredzenu, to visu atdeva diennakts lombardā. Ar iegūto naudu pietika tikai pāris devām. Kad viņiem sākas ''lomkas''", tad viņam prāta nav ne krpatiņas.

23.februāris, 9:34 Atbildēt

"Nītaurē teju ikviens uzskata, ka tēvu noslepkavoja dēls",- tas ir spēcīgs arguments, lai kādu notiesātu. :D

23.februāris, 15:32 Atbildēt

Jā, Nītaures Augstākās tiesas lēmums nav pārsūdzams.

24.februāris, 16:13 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:01

Jaunākās diskusijas