VIDEO: Iecavā pirmklasnieks piedzīvo ko šausminošu; vainīgo vēl neatrod

tautaruna.lv 4.dec 2019
 
F64
Iecavas pamatskolas pirmklasnieka mammai nav viegli atcerēties, ko dēlam nācies piedzīvot skolā, taču nolēmusi neklusēt, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Pēc zēna stāstītā, viņš starpbrīdī skraidījis pa gaiteni, lielāks puika iesitis viņam trīs reizes gan pa seju, gan pa lūpām, gan pa degunu. Rezultātā bērnam esot lauzts deguns, varot sataustīt kūkumu. Ka deguns lauzts, apstiprināts rentgenuzņēmumā, un ir ārsta slēdziens.

Pēc saņemtajiem sitieniem zēnam ilgstoši bijuši zilumi ap degunu. Ārsti negarantējot, ka zēna deguns atkal būšot taisns.

Negadījums noticis 13. novembrī. Cietušā zēna mamma ir neizpratnē, kālab joprojām neesot noskaidrots, kurš ir bijis sitējs? Bērns varmāku neesot pazinis. Skolas biedrus neesot paguvis iepazīt, jo skolā mācījies vien pāris nedēļas. Mainot dzīvesvietu, nācies mainīt arī skolu. Sitējs bijis lielāks par viņu. Negadījums noticis trešā stāva gaitenī, kur atrodas cietušā puisēna klase. Mamma teic, ka dēls esot mierīgs un nevienu neaizskarot. To apstiprinājusi arī klases audzinātāja.

Skolas direktore norāda, ka veiktas visas nepieciešamās darbības, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Esot ziņots gan sociālajam pedagogam, gan bāriņtiesai, gan Valsts policijai. Aptaujājot skolēnus un skolotājus, secināts, ka neviens neko neesot redzējis. Notikušā apstākļi esot neskaidri. Skolas vadība paļaujas, ka policija veiks izmeklēšanu un noskaidros vainīgo. Jau uzsākts kriminālprocess.

Mamma ir neizpratnē, ka vairāk nekā divu nedēļu laikā neesot izņemts videonovērošanas ieraksts, kas kārtībsargiem, iespējams, palīdzētu viest lielāku skaidrību īsākā laikaposmā. Raizējas, ka ieraksts varētu tikt dzēsts vai koriģēts.

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Vecāki lupatas. Manam bērnam kaut ko tādu izdarītu, tas kroplis jau sēdētu slimnīcā.

18.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:35

Jaunākās diskusijas