Linda Mūrniece atklāj, ka spēj arī "pārvērsties par īstu raganu"

tautaruna.lv 4.decembris 2019, 20:42
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Bijusī ministre un tagadējā viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece dalījusies ar ļoti atklātu ierakstu Facebook, kurā rakstā, ka "ar viņu ir viegli" un viņu nevar pārprast.

"Ar mani ir viegli. Mani nevar pārprast. Ja man nepatīk, to var redzēt. Ja patīk - pasaku. Es neliekuļoju un neciešu liekuļus. Protams, dažreiz tādiem viegli noticu, jo liekuļi labi prot liekuļot, tomēr ilgi viņi manā tuvumā neuzturas.

Es neizliekos labāka nekā esmu un negribu, lai man glaimo. Man nepatīk saldi vārdi, man patīk darbi un sajūta, ka tie no sirds. Es pārsvarā smaidu. Bet pārvēršos par īstu raganu, ja kāds aizskar manējos. Es pārstāju sarunāties ar nodevējiem uz visiem laikiem.

Es neko neaizmirstu. Lai piedod man tie, kas citē baušļus - es nepiedodu nelietības un neliešiem nevēlu labu. Es zinu, ka viņus panāks sods un izbaudu, kad to pamanu. Mani nevar pārprast. Es esmu tieša un atklāta. Ja mīlu, tad mīlu, ja ienīstu, tad ienīstu. Nebaidos to teikt skaļi. Un nebaidos atzīties kļūdās.

Jā, es raudu, bieži pietiekami skaļi, lai visiem būtu skaidrs, kāpēc un kas jādara. Ar mani ir viegli. Mani nevar pārprast," norāda viesnīcas vadītāja.

Jau iepriekš Mūrniece bijusi ļoti atklāta par sevi un apkārtējiem savos ierakstos sociālajos tīklos. Nesen Linda dalījās ar emocionālu atklāsmi, kurā norādīja, ka viņai ir tikai divi vismīļākie cilvēki.

Linda Mūrniece ir latviešu, uzņēmēja, žurnāliste, iekšlietu darbiniece un politiķe, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre. Bijusi arī vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "Jaunais laiks"). Lindai Mūrniecei ir divi bērni - Helēna un Haralds.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:19

Jaunākās diskusijas