Rīdziniece laimē lielu naudu, bet nesteidzas to izņemt

tautaruna.lv 4.dec 2019
 
Vladislavs Proškins/F64
Simtgades loterija iepriecinājusi kādu kundzi no Rīgas ar 10 000 eiro laimestu, bet līdz tā noformēšanai biļetei nācās pacietīgi pagaidīt, jo kundze nesteidzās ar laimesta saņemšanu, informē "latloto.lv".

Sievietei veiksmi atnesa biļete ar Pētera Postaža gleznojumu Cēsu pils parks, kura tirdzniecības vietās bija pieejama vasarā. Veiksmīgais simbols: Medus pods.

Veiksminiece atklāj, ka nesteigusies noformēt laimestu, jo laime neslēpjoties naudā.

Un arī šis laimests esot veiksme, nevis laime. Viņai zīmīgi šķitis, ka veiksmīga izrādījusies tieši biļete ar Cēsu pilsdrupu atainojumu, jo Cēsīs pavadīta bērnība un šī pilsēta glabā skaistas atmiņas par kundzes vecvecākiem.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, kā pāris no Ēdoles vienā mirklī tikuši pie 100 000 eiro.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Palasiet latloto.lv mājas lapā šos izdomātos anonīmos "veiksmes" stāstus (vismaz laimētāja vārdu būtu korekti minēt, un to nu nekādi likumi neaizliedz - nevis anonīms "kungs no Talsiem"). Vienā Simtgades loterijas sērijā tiek izdotas 1 000 000 biļešu, no kurām tikai 20 biļetēs ir 10 000 laimesti un tikai 4 biļetēs 100 000 laimesti. Novembrī vien vinētas 6 (!) biļetes ar 10 000 Euro laimestu un 2 (!) ar 100 000 Euro laimestu. Interesanta sakritība, jo tuvojas tak Ziemassvētku brīnumu laiks... Ļaudis, pērciet tik pārsvarā tukšās biļetes un papildiniet valsts kasi ! :)

4.decembris 2019 Atbildēt

Protams ka AS latlotto dirš,budžetam naudas deficīts.Tāpat kā valdība melo.

4.decembris 2019 Atbildēt

ak nabaga skaudīgie latvietīši, ja kādam citam paveicās tad simt punkti zog un ir kā saistīts ar valdības darbībām.. :(

4.decembris 2019 Atbildēt

Nevis skaudība bet gan fakta konstatēšana,dažiem patiesība acīs kož:)

4.decembris 2019 Atbildēt

nu jau bik pa traku melo kardinot vientiesus pec liela vinesta teret savu naudu

5.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:41

Jaunākās diskusijas