Izskan versija, kas noticis ar pazudušo Latvijas regbija izlases spēlētāju

tautaruna.lv 5.jan
 
bezvēsts.lv
Neilgi pirms Ziemassvētkiem mediji vēstīja, ka pazudis Latvijas regbija izlases spēlētājs Dāvis Pērkons. Viņa meklēšanā iesaistījusies ne vien policija, bet arī radinieki un organizācija "bezvēsts.lv". Nedēļas nogalē raidījums "Degpunktā" vēsta par jaunu versiju par to, kas varētu būt noticis ar šo personu.

Tuvinieku sniegtā informācija liecina, ka 22. decembra vakarā sportists ciemojās pie kāda drauga Rīgā, Ķengaraga mikrorajonā. Nākamajā dienā ap plkst. 14 Dāvis aizbrauca no drauga mājas Olaines virzienā.

24. decembrī Dāvja tēvs vērsās Olaines policijas iecirknī ar lūgumu uzsākt meklējumus.

Sestdienas vakarā aptuveni divu kilometru attālumā no viņa dzīvesvietas atrasts personīgais auto, kas novietots pie kāda daudzdzīvokļu nama. Pagaidām nav skaidrs, kādēļ spēkrats atstāts praktiski pretējā Olaines pusē - tālu no vīrieša mājām, bet šis ir tikai viens no vairākiem jautājumiem, norādīts raidījumā "Degpunktā".

Pagaidām likumsargi neatklāj, kuras versijas par mistisko vīrieša pazušanu ir izslēgtas un pie kurām tiek pastiprināti strādāts. Policisti apgalvo, ka katra ienākošā informācija par iespējamajām vietām, kur meklējams Dāvis, nepaliek bez ievērības.

Arī “Bezvests.lv” pārstāvji nevar sniegt komentārus par iespējamajām notikušā versijām. Bet, ņemot vērā, ka tuvākās teritorijas vairākkārt ir pārbaudītas, var pieļaut, ka vīrietis bija pārsēdies kādā citā automašīnā un devies uz citu pilsētu vai ciematu.

Raidījums "Degpunktā" informē, ka šobrīd pastāvot aizdomas, ka pret Dāvi pastrādāts noziegums.

Ikviens, kuram ir jebkāda informācija par vīrieša atrašanās vietu, lūgts nekavējoties ziņot policijai.

Avots: raidījums "Degpunktā"

Komentē 11

 
Anonīms
 

Tikko Dāvis pazuda un bija publicēts viņa attēls-es jau toreiz ar svārsta palīdzību noteicu,ka viņš vairs nav starp dzīvajiem. Skumji-bet tā ir noticis.Un es jau toreiz to rakstīju komentos.

5.janvāris Atbildēt

Džīnita, ko nu gvelz.???..ja esi salietojusies eiforijas uzbudinātājus, tad jau vari arī nosvārstīt to savu daiktu ar norādi, kur pašlaik ir Dāvis..!! ..gaidu ar nepacietību pozitīvu atbildi..!!

7.janvāris Atbildēt

Lelde, tev mīzali galvā sakāpuši? Kur lien ar savām stulbībām?

5.janvāris Atbildēt

Kamēr nav rakstīts šis cilvēks ir miris ir cerība vimaz maza

5.janvāris Atbildēt

Cerība mirst pēdējā...

5.janvāris Atbildēt

Tad nosaki ar swaarstu,kur mekleet.

5.janvāris Atbildēt

Viņš ir dzīvs.

5.janvāris Atbildēt

Varbūt Dāvis pats nemaz neaizbrauca mašīnu uz Olaini?

6.janvāris Atbildēt

visticamāk tas tā arī ir, jo, kāpēc gan mašīna nolikta pavisam citur.?? Secinājums man tikai viens, tas draudziņš no Ķengaraga būs pielicis savu roku, lai Dāvja mašīna tur nonāktu..!! sen jau vajadzēja noņemt pirkstu nospiedumus no mašīnas rokturiem, stūres un citām iespējamajām vietām, kur vien bija iespējams..!!

7.janvāris Atbildēt
Aleksandra Makejenkova > oskars.tirlics.stamps

Jaa tam pilnīgi piekrītu...

7.janvāris Atbildēt

Dzīvs

6.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:55

Jaunākās diskusijas