Astroloģe atklāj, vai 2022. gadā dzīve atgriezīsies normālā stāvoklī

tautaruna.lv 13.novembris, 10:13
 
Ekrānuzņēmums
Populātā krievu astroloģe Tatjana Borša iepriekš precīzi ir prognozējusi pašreizējo ekonomisko krīzi un pēkšņos 2020. gada notikumus 2019. gadā žurnāla "SWAAY Magazine" rakstā.

Astroloģe izdevusi jaunu grāmatu par astroloģisko prognozi 2022. gadam un atklāj dažus no saviem pareģojumiem, norādīts astroloģes mājaslapā.

"Visticamāk, mums būs "jauns normālais" ar periodiskiem šokiem vienā vai citā formā un 2022. gads būs tam indikators," norāda astroloģe.

Saskaņā ar viņas 2022. gada prognozi, gaidāms, ka tas būs sadalīts divos atšķirīgos periodos - pirmā gada puse būs ļoti labvēlīga, taču otrā tā puse izskatās satraucoša.

Šajā periodā dominēs Jupiters un Neptūns, gandrīz visa gada garumā tiem Zivīs būs ļoti spēcīga enerģija, kas ietekmē tādas jomas kā medicīnu, naftas un gāzes nozares, mākslu. "Mēs varam šajās nozarēs sagaidīt lielu attīstību," norāda Borša. Viņa atklāj, ka, iespējams, mūs sagaida neiedomājamas filmas, mūzikas iestudējumi un gleznas, turklāt daudzos mākslas darbojas valdīs kosmosa vai jūras motīvi.

Astroloģe norāda, ka nākamgad klimata pārmaiņas turpinās izraisīt postījumus visā pasaulē, jo Jupiters un Neptūns nesīs lielus plūdus, kas nodarīs milzīgus postījumus. Pastiprināsies arī vulkāniskā aktivitāte un būs lielas zemestrīces. Tāpat turpinās kust ledāji.

Maijā Jupiters no neitrālajām Zivīm pāries kareivīgajā Aunā un tur paliks līdz oktobrim. Kā norāda astroloģe - pasaulē izcelsies vairāk ugunsgrēku, radot lielus postījumus un cilvēku upurus.

Sākot ar augustu iestāsies tumšs periods, kas novedīs pie krīzēm.

"Šajā laikā mēs varam redzēt arī jaunu slimību veidu rašanos vai turpmākas koronavīrusa mutācijas," saka T. Borša.

Viņa norāda, ka gaidāms arī saasinājums militārajā spriedzē un 2022. gada otrajā pusē karstajos punktos pieaugs sadursmes, kas vājinās NATO valstis.

Astroloģe arī norāda, ka daudzās valstīs pieaugs protesti un nemieri, cilvēki pretosies varas iestādēm.

Tatjana Borša jau kopš 1992. gada ik gadu izdod grāmatu "Pilnais horoksops" (Complete Horoscope) krievu valodā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Tās prognozes visticamak ir par Krieviju, jo kāda gan interese krievu astroloģei par notikumiem Latvija, ja tas speciāli viņai netiek prasīts. Bet, lai prognozes butu precīzas tam ir jazin dažādas precīzas lietas. Un noteiki astrologiskā prognoze Krievijai, Latvijai un ASV būs atšķirīgas. Tieši tpt ir ar tām astroloģiskajam prognozēm, kuras te publicē no Globas Viņš tās raksta Krievijai un nevajag kabinat klāt Latvijai.

13.novembris, 10:21 Atbildēt

Esmu pārliecināta ka prognozes patiesībā būs daudz pozitīvākas. Cionistiskā varas sistēma jau praktiski sabrukusi un to nākamgad pie sevis redzēs gan Kreivija, Gan Baltija, gan Amerika.

13.novembris, 13:08 Atbildēt

Viss, kas notiek, notiek uz labu.

13.novembris, 13:11 Atbildēt

Dažiem cilvēkiem sejā rakstīts, ka astrologi. Šī jo īpaši. Veidemane šogad paliks stāvoklī, aizmirsa paredzēt.

13.novembris, 13:39 Atbildēt

Nav jābūt astrologam,lai pateiktu,ka kovids mūs vajās vēl ilgī.

13.novembris, 13:45 Atbildēt

Tad nu gan prognoze. Tādu es arī varu sastādīt. Pirmajā gada pusē būs slikti, (jo būs parastās karantīnas), pēc tam paliks labāk (vasarā visi atveseļojas), vasarā būs ugunsgrēki, rudenī vīruss atkal mutēs, kā jau tas paredzams nākamajos 50 gados, un atkal visus ieslēgs. Protestus, zemestrīces un plūdus, laikam turpmāk bez bailēm varēs prognozēt jebkurā gadījumā.

13.novembris, 14:24 Atbildēt

Bidlu, urlu prognozes... Sorry

13.novembris, 15:04 Atbildēt

Nekad nav bijis tik slikti, ka nevarētu būt vēl sliktāk, lai tas nomierina visus prātus.

13.novembris, 17:00 Atbildēt

Visu, ko es jums pavēlu, jums būs turēt un darīt; neko tev nebūs pie tā pielikt un nekā no tā atņemt. Kad tavā vidū celtos pravietis vai sapņotājs, kas tev ļautu redzēt zīmes un brīnumus,un šī zīme vai brīnums, uz kuru viņš aizrādījis, tiešām piepildītos, un viņš sāktu tevi skubināt: iesim un sekosim svešiem dieviem, ko tu nepazīsti, un tiem kalposim,-tad tev nebūs klausīt šā pravieša vārdiem, nedz arī sapņotāju sapņiem, jo Tas Kungs, jūsu Dievs, jūs pārbauda, lai zinātu, vai jūs esat tie, kas To Kungu, savu Dievu, mīlat ar visu savu sirdi un ar visu savu dvēseli.Sekojiet Tam Kungam, savam Dievam, bīstieties Viņu un turiet Viņa baušļus, klausiet Viņa balsi, kalpojiet Viņam un pieķerieties Viņam. (5.Mozus 13:1-5)

Bīstieties DIEVA, jūs, astrologi, elku dievu pielūdzēji!!!

13.novembris, 21:22 Atbildēt

Aizmirsāt tikai piebilst - ka mēs,cilvēki ,esam radīti pēc viņa ģīmja un līdzības......

14.novembris, 11:39 Atbildēt

baidos mūs 2022.gadā sagaida žopa./

13.novembris, 22:02 Atbildēt

Kaut kadas mulkibas sarakstitas,tas tapat ir skaidrs,ka Covid vel ilgi bus un nemieri ari

13.novembris, 23:44 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas