3 horoskopa zīmes, kuras šobrīd ir gatavas laulībām

tautaruna.lv 2.augusts, 7:00
 
pexels.com
Šīs trīs horoskopa zīmes Lauvu sezonā ir gatavas laulībām, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".

Auns

Auni ir gatavi laulībām. Lai gan šīs zīmes pārstāvji mīl neatkarību, dziļi sirdī viņi nevēlas atlikušo dzīvi pavadīt vieni. Viņi ir vienmēr sapņojuši par ideālām attiecībām. Auni šobrīd ir fāzē, kad apjauš, cik liela ir vērtība nodoties otram. Tiklīdz viņiem blakus ir vai būs šāds cilvēks, viņi ir gatavi tūlīt apprecēties.

Lauva

Lauvas šajā laikā vēlas nostabilizēties un viņu skats ir vērsts uz vienu cilvēku. Viņi šobrīd ir sastapuši cilvēku, kas spēj noturēt Lauvu uzmanību arī turpmākos gadus. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc Lauvas tieši tagad ir gatavas laulībām. Lauvas vēlas cilvēku, ar kuru kopā novecot un audzināt bērnus.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri mājas redz kā vietu, kuru dalīt ar otru cilvēku. Lai gan viņiem labi klājas arī esot vieniem, tas vairs viņus neinteresē. Šķitīs loģiski, ka dzīve atsevišķās dzīvesvietās vairs neder. Ūdensvīri sirdī zin, ka ir tam gatavi un, tiklīdz pieņems lēmumu, tā vairs netērēs laiku un apprecēsies.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Jā, es, kā Ūdensvīrs, esmu ar mieru precēties! Vienīgā problēma, ka neviena pie manis nenāks... :((((

2.augusts, 13:23 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Mārcis man izteica piedāvājumu,bet es atteicu.Varbūt piekrist? Būtu slavenība,rādītu manas kāzas pa TV,tāpat kā Kašers visur ar to savu otru drillētāju.

2.augusts, 13:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas