Trīs zodiaka zīmes, kurām šī nedēļa būs īpaši veiksmīga

tautaruna.lv 26.jūlijs, 10:06
 
pexels.com
Sākusies Lauvu sezona un trim horoskopa zīmēm jūlija beigas būs īpaši veiskmīgas, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".

Vērsis

Vēršiem šonedēļ jāuzticas savai intuīcijai un tai jāseko. Tas galvenokārt attiecas tieši uz mīlas dzīvi. Aktualizēsies uzticības jautājumi un būs jāizlemj, ko iesākt tālāk. Taču Visums ir Vēršu pusē. Vēršiem jāļaujas būt ievainojamiem, jo mīlestību vienmēr pavada risks par sirdssāpēm, taču to ir vērts uzņemties. Izmantojiet iespēju un šī būs lieliska nedēļa.

Lauva

Sākusies Lauvu sezona un šo zīmju pārstāvji to jūt. Kamēr Lauvas jutīsies pozitīvi, viņi neaizmirsīs pievērst uzmanību svarīgām lietām, piemēram, mīlas dzīvei, darbam un karjeras izaugsmei. Šonedēļ Lauvām pavērsies iespēja, kas ir jāizmanto. Tā būs negaidīta un, ja Lauvas to izmantos tagad, tad vēlāk redzēs rezultātu.

Svari

Svari šonedēļ atbrīvosies no iepriekšējā nedēļā gūtās emocionālās spriedzes. Šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem šonedēļ jāatbrīvo sevi no tās, vai tā ir saistīta ar romantiskām attiecībām, draugiem vai situāciju darbā. Svari mīl brīvību un vēlas būt neatkarīgi. Šī ir lieliska nedēļa, lai atbrīvotos no visa, kas liek justies nebrīviem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Šitie trīs taisās Ūdensvīrus apčakarēt..?

26.jūlijs, 15:12 Atbildēt

Ņemšu vērā.

26.jūlijs, 17:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:54

Jaunākās diskusijas