"Sākumā bija bail"; Elīna Maligina atklāj, ko iespaidīgu nolēmusi paveikt vasarā

tautaruna.lv 26.jūlijs, 13:09
 
Ekrānuzņēmums no Instagram/helen_ora_official
Māksliniece, aktrise, farmācijas magnāta Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina, kura nesen nomainīja vārdu uz Helen Ora, atklājusi, pie kāda iespaidīga plāna realizēšanas ķērusies šajā vasarā.

Sociālajā vietnē Instagram Elīna atklāj, ka nolēnusi šovasar iekopt nolaistu īpašumu Vidzemē.

"Kādu dienu sapratu, ka neviens cits, bet tikai es pati varu koriģēt pār sevi gāzošos nevajadzīgo sajūtu un informācijas gūzmu. Tad lūk. Izvēle izdarīta. Šovasar es neceļoju un nedirnu uzkarsušās pilsētas restorānos. Šovasar es pārbaudu sevi lauku skarbumā un skaistumā.

Nolēmu sakopt kādu diezgan ielaistu lauku īpašumu mūsu Vidzemes pusē. Sākumā bija bail. Māja nedzīvojama, visapkārt brikšņi un ieaugusi izgāztuve, BET. Cik gan brīnišķīga ir sajūta pa drusciņai, savām rokām, to visu vākt, kārtot un iekopt. Elpo un priecājas ķermenis un dvēsele. Jau nedēļa nodzīvota teltī, bez ūdens, elektrības un citām ērtībām, - smaids līdz ausīm, kājas odu sakostas, bet svaigs gaiss un mūsu zemīte dod spēku, smaidu, jaudu un pašas vienkāršākās darbības pārtop laimes sajūtā, ko nemaz tik viegli nevar “pasūtīt”.

Un kas zin, varbūt kādu dienu šī brīnišķīgā vieta kļūs par dabas parku, kur pulcēties radošiem ļaudīm, iedvesmoties, smelties spēku un satikties, lai priecātos kopā.

Bet tagad pie darba. Jādedzina vecie koka dēļi. Un jāattīra simtgadīgs ābeļdārzs, kas ticis nolemts pazūdībai.

Un patiesībā, mans klusais sapnis ir izveidot pieejamu vissezonas satikšanās vietu pie dabas, kur būs iespēja radoši būt kopā un gūt spēkus šinī dižozolu Gaujas ieskautajā zemes pleķītī," raksta Helen Ora.

Jau vēstīts, ka pirms aptuveni pusotra gada Maligina piedzīvoja sabrukumu, kad nekam vairs neredzēja jēgu, atklāts Laumas Lūses-Kreicbergas materiālā "Mēģinu sadzīvot ar paniku" izdevumā "Una". Kā stāstīja Elīna, viņai bija sabrukums - personības sabrukums, apātija, nelaimīgums. Viņa bija uz totālas izdegšanas robežas un nekam vairs neredzēja jēgu.
Elīna atceras, ka tajā laikā nestaigāja, necēlās no gultas, lietoja alkoholu un, kā pati saka, bija aptaukojusies - pieņēmās svarā par 30 kilogramiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Jādzīvo vien tālāk...

26.jūlijs, 14:55 Atbildēt

Malacis, tā arī turēt, jo dzīve ir kā šūpoles, tad augšā un tad lējā.....Mainies uz augšu!

26.jūlijs, 16:50 Atbildēt

Tā tam jābūt, kamēr var kustēties, tas arī jādara.

26.jūlijs, 17:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:22

Jaunākās diskusijas