Horoskopa zīmes, kuras visvairāk ietekmē garastāvoklis

tautaruna.lv 6.jūnijs, 12:42
 
pexels.com
Visiem no mums mainās garastāvoklis, kas šādi vai citādi ietekmē citus, taču šo horoskopa zīmju pārstāvjiem omas maiņas ir izteiktākas. "Your Tango" nosaucis horoskopa zīmes, kuras ļoti ietekmē garastāvokļa maiņas.

Vēzis ir horoskopa zīme, kuru visvairāk ietekmē garastāvokļa maiņas, jo viņš ir ļoti jūtīgs. Ja Vēzis ir labā garastāvoklī, tad viņš arī citus aplaimos ar mīlestību. Ja Vēzis ir sliktā garastāvoklī, tad to turēs pie sevis, lai nesāpinātu citus ar savu negativitāti. Labā ziņa ir tā, ka šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir mierā ar savu omu un izpauž savas emocijas.

Zivis ir pārāk jūtīgas, tāpēc to oma var ļoti ātri mainīties. Nereti viņu emocijas aizmiglo Zivju prātus no patiesības. Viņi visu izjūt tik cieši, ka nereti aizmirst par faktiem. Zivīm konflikti nenāk par labu un viņi, visticamāk, internalizēs problēmu, tā vietā, lai to risinātu. Zivis ienīst bezpalīdzības sajūtu!

Skorpioni ir dusmīgākā horoskopa zīme, bet tā kā arī šī ir Ūdens zīme, tāpat kā Vēzis un Zivis, viņi visu izjūt ļoti dedzīgi, no kā atkarīgs arī viņu garastāvoklis. Skorpioni neprot noslēpt sliktu omu.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nu redz ,es aplaimošu kādu ar savu mīlestību,tas noteikti būs mans mīļais Mārcis.Viņš ir ļoti mīļš.Viņš teica,ka gribot mani izmantot kā teliņš izmanto gotiņu. Tas ir tik mīļi no viņa puses. Mārcis mīl mani !!!!!

6.jūnijs, 12:50 Atbildēt

Ūdensvīriem viss, ka saka krievi, pie lampiņas.

9.jūnijs, 8:55 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:51

Jaunākās diskusijas