Divus gadus glabāts ēdiens no McDonald's pārsteidz pat pieredzējušu dietoloģi

tautaruna.lv 26.jūlijs, 14:30
 
Reuters/Scanpix/LETA
TikTok lietotāja no Lielbritānijas parādījusi eksperimenta rezultātus, ko realizējusi viņas māte, kas ir uztura speciāliste. Par to ziņo News.com.au.

Video, kuru nofilmēja Elifa Kandemira no Eseksas, Lielbritānijā, redzams skapis, kas piepildīts ar plastmasas traukiem, kuros ir dažādi ēdieni no McDonald's. Tajā cita starpā ir vistas nageti, burgeri un McDonald's kartupeļi, virtuļi, bulciņas un picas.

"Lielākā daļa šī ēdiena te nonākusi pēdējo divu gadu laikā, tas ir, lielākoties tā ir vecumā no viena līdz diviem gadiem," saka Kandemira. Neskatoties uz to, ēdieni nav sabojājušies un izskatās ne sliktāk nekā pirkuma dienā.

Meitene uzskata, ka no šāda ēdiena ir jāizvairās. "Ir taisnība, ka var ēst visu, bet ar mēru, taču 80 procentiem uztura nevajadzētu būt no šiem pārtikas produktiem," viņa saka.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Ja Elifa Kandemira no Eseksas būtu 41.gadā uz Sibīriju izsūtīta, tad pat 5 gadīgi vistas nageti, burgeri un McDonald's kartupeļi, virtuļi, bulciņas un picas uz urrā aizietu.

26.jūlijs, 15:16 Atbildēt

Zinošie stāstīja, ka tur noķert "ziemeļu vistu" t.i. žagatu cilpā bija liela laime.

26.jūlijs, 17:29 Atbildēt
Māriņa > j.nis.lauks

Varētu kādu linku uz šo terminu? Pirmo reizi dzirdu tādu...

27.jūlijs, 0:34 Atbildēt

Šņorē tik iekšā, lai kuņģis brīnās.

26.jūlijs, 17:27 Atbildēt

Kāds pārsteigums. 80% jebkura ēdiena no kopējā ēdamā būs kaitīgi. Pat burkāni.

27.jūlijs, 21:26 Atbildēt

Čomi, p.gs. 80'tajos gados, strādājot meleorācijas darbus Latgales pusē, bija friču bunkuru atrakuši. Starp bunkurā atrastajām militātajām lietām bija arī konservi. No priekiem par atradumu viņi nolēma šo pasākumu atzīmēt ieņemot uz krūti pa brandavam. Zacenes vietā nolēma pagaršot friču atstātos konservus. Teica ka bijuši ēdami, neviens nesaindējās un caureju nesaķēra. :-)

28.jūlijs, 22:17 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:09

Jaunākās diskusijas