3 zodiaka zīmes, kuras vecumdienās būs īpaši neciešamas

tautaruna.lv 3.jūlijs, 9:05
 
pexels.com
Katrai zodiaka zīme piemīt, kāda kaitinoša īpašība. Laika gaitā ir kaut nedaudz iespējams no sava rakstura izskaust sliktās īpašības, lai nekļūtu par neciešamu cilvēku. Tomēr šie trīs zodiaka zīmju pārstāvji līdz ar novecošanos kļūs arvien kaitinošāki un neciešamāki, vēsta "Fabiosa".

1. Auni

Auni ir visai spītīgi cilvēki. Viņiem vienmēr ir savs viedoklis par visu. Bieži vien viņi cenšas savu viedokli, uzskatus uzspiest citiem, jo viņi vienmēr zina, kā ir labāk. Jaunībā šī spītība ir visai "viegla", ar gadiem spītība un ietiepība Aunu raksturā arvien vairāk nostiprināsies. Līdz ar vecumu un dzīves pieredzi, šie horoskopa zīmes pārstāvji iegūst lielāku pašpārliecinātību un jūtīsies, kā autoritāte citiem. Tāpēc svarīgi ir ar viņiem nestrīdēties, jo viņiem tāpat piederēs taisnība. Ar gadiem spīts arvien palielināsies.

2. Jaunava

Jaunavas ir prefekcionisti. Viņu vēlme, lai viss notiktu perfekti, ar gadiem kļūs arvien neciešamāka. Tādējādi Jaunavas tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem ir jāpiemīt lielai pacietībai. Jaunavām patiks komandēt citus un sniegt neskaitāmas instrukcijas, kā, viņuprāt, labāk paveikt darbu, lai viss būtu perfekti, piemēram, kā pareizāk locīt zeķes vai mazgāt grīdu. Ar gadiem Jaunavu perfekcionisms kļūs par lielu apgrūtinājumu citiem.

3. Svari

Svariem nepiemīt tādas īpašības, ka Auniem vai Jaunavām. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji neciešs novecošanos, tāpēc var kļūt visai īgni. Svari vienmēr centīsies izskatīties jaunāki par savu vecumu. Īpaši grūts brīdis būs tad, kad sejas vaibstos sāks parādīties pirmās grumbiņas. Svariem tā būs sēru diena. Viņi ikkatru novecošanās pazīmi uztvers ļoti saasināti, tāpēc var kļūt visai neciešami. Ar gadiem novecošanās kļūs par milzu problēmu Svaru dzīvē, viņi kļūs īgni un kašķīgi, jo nebūs apmierināti ar sevi.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Es, kā īstens auns, noraidu horoskopā teikto, ka vecumā spītība palielinās.... nepalielinās , esmu lēnīga un piekāpīga kā aita .....

3.jūlijs, 13:22 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:32

Jaunākās diskusijas