Kivičš izsakās skarbi, kāpēc ar Skulmi vairs negrib būt Latvijas šovbiznesā

tautaruna.lv 10.aug
 
Ziedonis Pumpurs/F64
Latviešu dziedātājs Andris Kivičs savā "Facebook" kontā vērsies pie sekotājiem ar skarbu kritiku par notiekošo Latvijas šovbiznesā.

Kivičs savā ierakstā izsakās: "Mēs negribam būt biznesā, kur 70% no tā saucamajiem " māksliniekiem" ir savu bērnības elku "wannabe".Dons-Fredijs Merkurijs, Prāta Vētra- U2, utt. Biznesā, kur viss ir draugu būšana, un mūzika kā tāda ir kaut kādā 4 plānā. Pasākumā, kurā kruts ir nevis tas, kuram labāka dziesma,bet tas, kurš labāk māk manipulēt ar mūsu erudītās tautas apziņu."

"Es vakar TV redzēju, kā 50 gadīgs džeks ar kaifu dziedāja,ka "zivis dzīvo ūdenī,ūdenī". Šovbiznesā, kur valsts pat TOP mākslinieki par naudu pērk skatījumus Youtube, lai tikai uzturētu ilūziju par to, ka ir pieprasīti, vienalga, kāds gabals, labs, vai nekāds.Stulbā tauta ieraudzīs ciparus, un padomās, ka ne jau bez iemesla cipari ir tādi, jo savas gaumes nav," viņš turpina.

Komentāros cilvēki iesaka Andrim nomierināties un norāda, ka, ņemot vērā Latvijas mazo iedzīvotāju skaitu, mums jālepoja ar tik daudziem veiksmīgiem māksliniekiem.

Jau vēstīts, ka pēc ierasktiem soctīklos, noprotams, ka mūziķis Andris Kivičs un viņa otrā pusīte Liene Skulme aktīvi strādā, lai pavisam drīz jau prezentētu jauno albumu.

Komentē 11

 
Anonīms
 

smiekligs viedoklis kivicam, vins tacu pats popularitaati perk. Un ja jau nosaucis tautu par stulbu, lai gan pasam nekadas izglitibas pat normalas nav, tad tauta vinam uzsplauj un skatas vairs nevis uz vina muziku, bet uz vina kraninu

10.augusts Atbildēt

Varētu jau šim cilvēkam daļēji piekrist,ja vien viņš pats būtu vismaz kaut kas.Tas,ka viņš varbūt pats sevi uzskata par mākslinieku,mūziķi un komponistu,nenozīmē,ka viņš tas ir.Kritizēt ir viegli.

10.augusts Atbildēt

Kivič tu esi debīls jo tavas dziesmas klausās tikai āksti man kauns ka esi Latvietis.

10.augusts Atbildēt

Neviens Kivicam neuzsplauj un "tautai "" nav viedoklis ,ka vins popularitati perk.Tauta neklausas to ,kas nav interesanti ,bet ja apmekle-sos masu pasakumus -tad -izklaidejas un kas gan tur slikts. Tapat- neskatas uz kraniniem,jo citiem ari tie ir.

10.augusts Atbildēt

Cien. Andri,vēlos darīt zināmu ka arī es esmu šīs stulbās tautas daļa un tādēļ neizdlēdzu iespēju griezties tiesā pzr goda aizskāršanu.

10.augusts Atbildēt

Nesaprotu, kurš viņam ir iestāstījis, ka viņš ir talantīgs mūziķis? Tāds šlāgerists vien ir, bet nu iedomība tāda it kā būtu vismaz Madonna

10.augusts Atbildēt

Kam patīk, tas lasa un komentē. Nepatīk- izlaid šo virsrakstu. Patūk lasīt, kā cilvēki šūmējas.

11.augusts Atbildēt

Ir viņi patiešām īsti!!! Īsts pļēgurs un īsta mauka.

11.augusts Atbildēt

Un kur palika, vakardienas komentāri pie šī raksta? Vakarā bija kautkur 33.Šorīt vairs nav.

11.augusts Atbildēt

Kivičam līdz Dona un Prāta Vētras līmenim kā ceļš līdz Marsam kājām. Ja cilvēki uz Prāta Vētras pēdējo konci biļetes pirka par krietnu naudu, tad nez cik maksātu biļetes uz šo ākstu konci?

12.augusts Atbildēt

Oho, kā te komentāri tiek "izgraizīti" Nu nekas, lielākajai daļai latviešu šie divi tirliņi sen piegriezušies, lai kā socmēdiji viņus te reklamē un dzēš mūsu komentus - idots taču nezin, ka viņš ir idiots!

12.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:09

Jaunākās diskusijas