"Mans kaķis palika uz Francijas robežas"; sievietei jāpārtrauc ceļojums veterinārās klīnikas dēļ

tautaruna.lv 10.aug 2019
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / pixabay
Kāda sieviete portālā "Sūdzibas.lv" ir bijusi ļoti neapmierināta ar LION Veterinārās klīnikas pakalpojumiem, kas lieguši sisevietei doties ceļojumā.

Sieviete portālā raksta, ka bijusi ļoti neapmierināta ar ārsta sniegto informāciju par dzīvnieku pārvadāšanu uz citām Eiropas valstīm.

"Prasīju lai izdara pilnīgi visu nepieciešamo, kas tam ir paredzēts - visas potes, čipu, pasi, teicu uz kuru valsti grasos braukt. Ceļojuma brīdī izrādās, ka mans mājdzīvnieks nav iekļauts reģistrā, līdz ar to mans kaķis palika uz Francijas robežas un tālāk nekur nav iespējams tikt, vienīgi atpakaļ uz Latviju," stāsta sieviete.

Viņa norāda, ka incidenta dēļ ir pazaudējusi gan laiku, gan prāmja biļetes: "Esmu pamatīgi vīlusies."

Avots

Komentē 3

 
Anonīms
 

Maniem tuviniekiem arī nācās ciest materiālos zaudējumus vetārstes rupjas kļūdas dēļ. Aprīļa nakts pavadīta okeāna krastā un pēc tam par 400 eiro nācās veikt Francijā operāciju- par starp kakla skiemeļiem ievadītu čipu, ko konstatēja tikai pēc rentgena veikšanas. Pie tam, nepareizi aizpildīta dzīvnieka pase! Pilns komplekts problēmu. Kad devos pie tā saucamās "Vetārstes", tad viņa savu kļūdu neatzina un neko kompensēt negrasījās. Rakstīju uz Pārtikas veterināro dienestu, bet arī tur nekādu atbalstu neguvu.Ja paši dzīvnieka īpašnieki neiepazīstās un nepārbauda visus dzīvnieka pārvadāšanas noteikumus, tad ar tādiem "Vetarstiem" var palikt krastā vai atgriezties Latvijā. Kā jau ir minēts- likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības( arī dzīvnieka saimnieku šaja gadījumā ,diemžēl).Tas , ka cilvēks ir vīlies, tas tā maigi teikts. Taja brīdī tas ir izmisums, palikt svešā valstī uz klaja lauka, bez jumta uz galvas, jo tur jau nav nekādu uzgaidāmo telpu. Un mēs tā uzticamies profesionāļiem!

11.augusts 2019 Atbildēt

Man brachkam taspats ar suni... Pati kliinika vispaar nekadu vainu neatzina. Bet kaa izskatas tas taads never-ending-story, suudus sastraadaa, bet neviens par to neatbild... Ja veeleesies ciiniities par taisniibu, izgaaziisi kaudzi naudas un nav teikts ka tam visam buutu rezutaats, jo juristi ar straadaa pavirshi un par tiesaam runaajot, mees visi zinam kaa LV tiesas straadaa...

11.augusts 2019 Atbildēt

Esmu braucis uz ārzemēm ar dzīvnieku un likumā skaidri teikts - par dzīvnieka dokumentāciju atbild īpašnieks pat ja vet ārsts kaut kādu poti vai ko citu nav iedevis tā nav veterinārārsta vaina bet jūsu. Pie tam katrai valstij tie noteikumi atšķiras. Pareizi sacījāt likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības - ieteiktu palasīt likumus PVD mājaslapā

14.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:19

Jaunākās diskusijas