Klimovičs: Latvieši nav izauguši līdz nācijas līmenim

Portāls nra.lv 7.sep 2017
 
Alise Šulca/ F64 Photo Agency
Kārtējo reizi savu viedokli par notiekošo Latvijā publicējis režisors un publicists Roberts Klimovičs, kurš nevairījis teikt skarbus vārdus par cilvēku attieksmi pret Latviju.
Trešdienas pēcpusdienā kāda sieviete sociālajā tīklā facebook publicējusi pārdomas par tēmām, kas saistītas ar Latvijas turpmāko attīstību, labklājību un nākotni. Īpašu uzmanību viņa pievērsusi tam, kā šobrīd runājam par to, kā Latvijā bijis pirms vairākiem gadu desmitiem, ko mantojumā mums atstājuši mūsu senči.

Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

Acīmredzot, šī tēma likusies aktuāla arī publicistam Robertam Klimovičam, kurš publicējis šādas atklāsmes par mūsu valsti un tautu: "Pagaidām, latvieši, diemžēl nav izauguši līdz nācijas līmenim un ir tautības, etnisko grupu, varbūt, pat vairāku cilšu stāvoklī. Šis ir ārkārtīgi svarīgs faktors latviešu kultūras attīstībai un tālākpastāvēšanai. Ja attieksmi pret Latvijā un ārpusē dzīvojošajiem citādas etniskās izcelsmes cilvēkiem nemainīsim, pārpurvosimies un izdzisīsim savā šaurajā ar augstu baiļu sētu apjoztajā "smilškastē".

Komentē 8

 
Anonīms
 

Klimovics nav izkapis no autiniem.Vot ka.

7.septembris 2017 Atbildēt

Kļimovič,ko jūs visu laiku aprejat latviešus,nepatīk,brauciet uz zemēm,kur viss atbilst jūsu kritērijiem un dzīvojiet,sitiet sievietes,kā pats teicāt,ka tās jāsit,lai pakļautos.Es apbrīnoju jūsu sievu,kura ar tādu mērgli dzīvo.

7.septembris 2017 Atbildēt

Ar ko šis Klimoviča kungs izpelnījies tādu autoritāti mediju acīs, ka viņa izteiktie viedokļi, kas ir pilnīga tumsonība, tiek ņemti par pilnu? Ja jau tik ļoti jūtas diskriminēts Latvijā, un ir tik uzticīgs Islāmam, vienmēr laipni gaidīts austrumos.

7.septembris 2017 Atbildēt
aha

nu ko gan citu musulmanis var teikt par līdzcilvēkiem???

7.septembris 2017 Atbildēt

Pilnīgi precīzi... Visos laikos esam meklējuši sev saimniekus... Tad bija Vācieši, tad Krievi... Tad itkā ieguvām brīvību ,bet nepagāja daži gadi ,kad jau izvēlējāmies saimniekus no briseles un ASV...

7.septembris 2017 Atbildēt

Nez kapeic katrs grib Latviešus mācīt kā pareizi attīstīties. Vēsture rāda, ka visas impērijas ir sabrukušas ,bet tā saucamās nācijas ir impēriju viena no renovācijas formām. Raksturīgi ka nācijas veido jaunās anglo sakšu kolomniālās zemes un bijušās impērijas ASV, Kanāda, Austrālija,Lielbritānija, Francija, Nīderlande tas tad īsumā arī viss ! Atim Klimovičam vairāk vajadzētu veltīt pārdomas par Latvijas un latvju tautas vērtību jaunu interpretāciju ,bet vai tad Klimoviči to var ?

7.septembris 2017 Atbildēt

Pilnīgi pareizi

7.septembris 2017 Atbildēt

Visiem reliğiskiem fanātiķiem neviena nācija nav izaugusi tāpēc jau teroristi klausa saviem saimniekiem un uzskata jau mazās tautas par savējām ...trakākais ir tas ka jau ar ES atbalstu in nolādēt Sarosa naudu

8.septembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:14

Jaunākās diskusijas