Reizēm skatos Ukrainas blogeru sarunas ar moskoļiem.

DŽA

Moskoļiem tak smadzeņu nav! 

Krievija Ukrainai uzbrukusi neesot, ASV uzbruka krievijai, viss NATO uzbruka. Un tagad moskoļi aizstāv savu moskoviju. Cīnās par roogjinu :) tas ir pizdohens, cik tālu var nozombēt smadzenes? Es nesaprotu. 

26.marts, 19:34
Stāstnieks

Muļķis esi, tāpēc arī nesaproti. Esmu dažus tādus video redzējis. Ukrainas blogeri atrod kādu prastāku krieviņu un uzdod viņam jautājumus. Protams, ka tāds neko jēdzīgu nevar paskaidrot. Lai Ukrainas blogeri pamēģina padiskutēt ar kādu mutīgāku krievu, līdzīgu Solovjovam, tāds uzreiz šiem muti aizbāzīs. Tu paklausīsies un arī kaut ko sapratīsi. Kaut arī par to cerība maza. Muļķiem nekas neiet labumā. 

26.marts, 19:50
DŽA

Stāstnieks, tu tak daunis esi.

26.marts, 19:54 (27.marts, 12:23 - labots)
Stāstnieks

Dža, tātad tev mute asociējās tikai ar sūkāšanu un zoofīliju. Tiešām tu esi slims izdzimtenis.

26.marts, 20:09
ivans ļevs

Solovjovs :D :D :D

Viņš aizbāzīs muti ar savu daunismu. Viņam ir pagaidām jākliedz - ukraiņi vainīgi pie tā, ka saukaanam nestāv un viņš kliegs.

 

Saukāns, aaaaaaaa, pēc šī terorakta domāju, ka pat fermas biedri par tevi smiesies kā par pēdējo dauni

26.marts, 20:18
Stāstnieks

Vauva, kopš kura laika tu esi sācis domāt :-) Tavā vietā domā Ukrainas propogandisti, tev ir tikai jāatkārto.

26.marts, 20:30
DŽA

Stāstnieks, vai tapiri ir strīpaini?

26.marts, 20:33 (27.marts, 13:08 - labots)
Stāstnieks

Dža, re par ko tu sapņo nelaimīgais zoofil. 

26.marts, 20:42
DŽA

Skaidrs, tomēr neļāvās, sakoda. Gudrs suns. 

26.marts, 20:49
Ir tāds

Manu mazo pūkaino draudziņ, tu labāk neskaties, bet pats iesaisties sirsnīgās Ukrainas blogeru sarunas ar moskoļiem, kopā būs jautrāk! Kā tu pareizi, esi konstatējis, viņiem smadzeņu nav, tev arī, varēsiet sēdēt kopā sūkāt ledu un meditēt par to, ka kopā tomēr jautrāk, ja draugs, draugam laiku kavē un viens otru draudzīgi tik slavē. 

26.marts, 20:51
Ir tāds

Stāstniek

Kāpēc domā, ka viņš ir nelaimīgs? Varbūt viņš ir laimīgs zoomazohists, kuram tīk ekstrēms, ar anakondām, tās jo vairāk nēedušas, jo ciešāk mīl, tā pat krokodīlīši, strausi, begemōti un citas jaukas radībiņas. 

26.marts, 20:55
Stāstnieks

Nīče arī sajuka prātā, tomēr rakstīja par pārcilvēku, nevis par seksu ar suņiem. Dža, kāpēc tev tāds zems līmenis?

26.marts, 20:55
DŽA

Ir tāds, tu psihenee esi. Atpūties. 

26.marts, 20:55 (27.marts, 12:26 - labots)
Stāstnieks

Ir tāds

Mūsu, Dža, pēdējā laikā strauji degradē. Iespējams kāda trauma pēc lekšanas no mazmājiņas jumta. Bēda.

Tā ir laba doma, ka Dža vajadzētu iesaistīties Ukrainas blogeru sarunās ar moskoļiem. Tas būtu baigi jautri.

26.marts, 20:58
Ir tāds

Stāstniek

Sena patiesība, tāds tādu sapratīs, vismaz cilvēks būs starp savējiem saprāta brāļiem. Tikai zini viena bēda, rada pieņēma likumu, ka iesauks no 19, ne no 27, nebūs blogeriem laika ar mūsu dižgariņu diskutēt, būs jāiet karot. Karot nav atrast džaveidīgo un tad par viņu ņirgāties. Nu nekas, tur viņi labāk iepazīs krievus, būs lielākas iespējas uzdot jautājumus, arī būs labi!

26.marts, 21:05
DŽA

Stāstnieks, kāda jēga bija Bodhisatvas gājienam uz ziemeļiem? Kā domā?

26.marts, 21:08 (27.marts, 13:11 - labots)
Aleksandrs78

https://www.youtube.com/watch?v=W8XmaTlx6GY  

Zombēta pamuļķa - putina lielgabalgaļas saruna ar godīgu Krievu, kura pacietība izraisa par apbrīnu! Bet, ja šis ir tiešām pamuļķis, tad te muldošie kremļa algotņi ir 100% nelieši, jo lieliski apzinās patiesību un atbaidoši pretīgi melo sava iedzimta sadisma, naudas kares un savas necilvēcīgās jūdasu pārliecības  dēļ!

26.marts, 21:20
Aleksandrs78

https://www.youtube.com/watch?v=W8XmaTlx6GY  

Zombēta pamuļķa - putina lielgabalgaļas saruna ar godīgu Krievu, kura pacietība izraisa par apbrīnu! Bet, ja šis ir tiešām pamuļķis, tad te muldošie kremļa algotņi ir 100% nelieši, jo lieliski apzinās patiesību un atbaidoši pretīgi melo sava iedzimta sadisma, naudas kares un savas necilvēcīgās jūdasu pārliecības  dēļ!

26.marts, 21:20
Ir tāds

Manu mazo, pūkaino Vāczemes draudziņ, es tev pilnīgi par tiem idiotiem piekrītu. Tu taču to vislabāk pēc sevis zini, tāpēc tu zini kurš kā un kāpēc ar tevi ko dara. Grūta tev tur tā dzīve tai garā vārgo iestādē, par zoomazohistu esi kļuvis, kopojies ar dzīvniekiem un vēl ko tu tur dari, jeb varbūt tie tavi palāras biedri, kuri iedomājas, ka ir suņi un ar tevi tur mīlējas? Stāsti man kā pie bikts, kā tur ir? Nevienam neko nedrīkst stāstīt, pat sev nē, bet man var. Tā, ka stāsti man Kijevas kotlešu pasakas. Es tevī klausos mans kukainīt!

26.marts, 21:46
DŽA

Redzēju sarunu ar vienu krieviņu. Viņš teica to, ka kauns ir par savu valsti. Maz puika runāja, pamatojot ar to, ka krievijā runāt ir bīstami. 

Orvela 1984.gads realitātē. 

27.marts, 12:35

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:19

Jaunākās diskusijas