Vai un cik svarīgi Jums zināt par bijušajiem VDK aģentiem Latvijā?

nra.lv

Vai to kādreiz uzzināsim?

9.janvāris
Viktors Bogdanovs

Nav lemts.

9.janvāris
Skaidrite Grasmane

Man neinteresē , jo sarakstos būs palikušas tikai sīkās zivtiņas . Mačo laiskosies citos ūdeņos .Kā vienmēr ... kā parasti , kad runa ir par sirdsapziņu .

9.janvāris
aha

necik sen bija sauklis - neviens nav aizmirsts un nekas nav aizmirsts! Tagad cenšas uzspiest saukli - viss ir aizmirsts?

10.janvāris
Ainars Broks

Tauta vēlas zināt patiesību,un kāpēc ir jābaidās atklāt patiesību???

13.janvāris
Anna Alika

Man pat ļoti interesētu cik atradīs un cik jau noslēpti un izņemti no maisiem - mūsu "nacionāļi", kuru tieslietu vadībā mēs varam izbaudīt oligarhu diktātu un ņirgas pār tautu ? Un cik viņu senču ir šajos maisos. Nu, ja ne ir, tad vismaz bija ? Bet par to jau vēsture klusēs. Kā, vienmēr.

14.janvāris
Skolnieciņš Vislatvijas Skaudības Dievība

VDK aģentu sarakstu ir jāpublicē. Manam tēvam 3 reizes piedāvāja būt par stukaču, viņš atteicās, tad viņš strādāja restorānā par maiņas vadītāju, bufetnieku un bārmeni. Bet sākumā bija parasts oficiants. Viņam bija 5. oficianta pakāpe.  No darba viņu nevarēja izdzīt, jo viņš bija komunikabls, atbildīgs darbā. Viņu cienīja par profesionālismu. Viņam bija arī blati, jo strādāja pārtikas tirzniecības jomā. 

15.janvāris
Skolnieciņš Vislatvijas Skaudības Dievība

Tagad manam tēvam ir 62 gadi un daži mēneši. Viņam ir otrās grupas invaliditāte un bezdarbs. Viņa lielākā kļūda ir tā, ka 90-jos gados viņš sāka strādāt par celtnieku. Tur viņš pārāk apzinīgi strādāja, viņam algu lielu tur nemaksāja, citiem kolēģiem maksāja vairāk. Tā viņš sabeidza veselību! Viņam ir divi pārciesti insulti, astma, problēmas ar kakla skriemeļiem vel ar kaulu deformāciju. Viņš vel sešus gadus atpakaļ kapos akmeņu mūri simtslatniekos mūrēja. Viņam pašvaldība par to atzinību un 50Ls aploksnē iedeva. Tagad es zinu, ka pašādu darba tiesību neievērošanu valsti kā darba devēju ir jātiesā. 

15.janvāris (15.janvāris - labots)
Skolnieciņš Vislatvijas Skaudības Dievība

Nu, es fiziski nespētu mūri no akmeņiem mūrēt. Esmu 165cm garš, kaut arī tēvs ir 178cm. Esmu īsāks par saviem vectēviem. Esmu  mazāk izturīgs. Mani nabadzība nolika uz ceļiem un manu attīstību paralizēja.   Problēmas nebūtu, ja visi šajā sabiedrībā, valstī, būtu tādi kā Skolnieciņš. Tikai citi ir biezie, bet biezos es ienīstu un vēlos to dvēseles aprīt.  Es melnais mags, maģija ir mans ierocis un mans pilnveidošanās ceļš.  Cieņā, Skolnieciņš

15.janvāris
Normunds Timsans

Svarīgi ir zināt par šodienas rašistu un kremļa huntas atbalstītājiem.

17.janvāris (17.janvāris - labots)
Renate Kozilane

Vesture par TO KLUSE,skumji un lidz mielem SAPIGI.

20.janvāris

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:47

Jaunākās diskusijas