Vai un cik svarīgi Jums zināt par bijušajiem VDK aģentiem Latvijā?

nra.lv

Vai to kādreiz uzzināsim?

9.janvāris 2018, 12:04
Viktors Bogdanovs

Nav lemts.

9.janvāris 2018, 13:56
Skaidrite Grasmane

Man neinteresē , jo sarakstos būs palikušas tikai sīkās zivtiņas . Mačo laiskosies citos ūdeņos .Kā vienmēr ... kā parasti , kad runa ir par sirdsapziņu .

9.janvāris 2018, 21:48
aha

necik sen bija sauklis - neviens nav aizmirsts un nekas nav aizmirsts! Tagad cenšas uzspiest saukli - viss ir aizmirsts?

10.janvāris 2018, 12:18
Ainars Broks

Tauta vēlas zināt patiesību,un kāpēc ir jābaidās atklāt patiesību???

13.janvāris 2018, 18:48
Anna Alika

Man pat ļoti interesētu cik atradīs un cik jau noslēpti un izņemti no maisiem - mūsu "nacionāļi", kuru tieslietu vadībā mēs varam izbaudīt oligarhu diktātu un ņirgas pār tautu ? Un cik viņu senču ir šajos maisos. Nu, ja ne ir, tad vismaz bija ? Bet par to jau vēsture klusēs. Kā, vienmēr.

14.janvāris 2018, 23:39
Arbuzs

VDK aģentu sarakstu ir jāpublicē. Manam tēvam 3 reizes piedāvāja būt par stukaču, viņš atteicās, tad viņš strādāja restorānā par maiņas vadītāju, bufetnieku un bārmeni. Bet sākumā bija parasts oficiants. Viņam bija 5. oficianta pakāpe.  No darba viņu nevarēja izdzīt, jo viņš bija komunikabls, atbildīgs darbā. Viņu cienīja par profesionālismu. Viņam bija arī blati, jo strādāja pārtikas tirzniecības jomā. 

15.janvāris 2018, 15:48
Arbuzs

Tagad manam tēvam ir 62 gadi un daži mēneši. Viņam ir otrās grupas invaliditāte un bezdarbs. Viņa lielākā kļūda ir tā, ka 90-jos gados viņš sāka strādāt par celtnieku. Tur viņš pārāk apzinīgi strādāja, viņam algu lielu tur nemaksāja, citiem kolēģiem maksāja vairāk. Tā viņš sabeidza veselību! Viņam ir divi pārciesti insulti, astma, problēmas ar kakla skriemeļiem vel ar kaulu deformāciju. Viņš vel sešus gadus atpakaļ kapos akmeņu mūri simtslatniekos mūrēja. Viņam pašvaldība par to atzinību un 50Ls aploksnē iedeva. Tagad es zinu, ka pašādu darba tiesību neievērošanu valsti kā darba devēju ir jātiesā. 

15.janvāris 2018, 16:05 (15.janvāris 2018, 16:08 - labots)
Arbuzs

Nu, es fiziski nespētu mūri no akmeņiem mūrēt. Esmu 165cm garš, kaut arī tēvs ir 178cm. Esmu īsāks par saviem vectēviem. Esmu  mazāk izturīgs. Mani nabadzība nolika uz ceļiem un manu attīstību paralizēja.   Problēmas nebūtu, ja visi šajā sabiedrībā, valstī, būtu tādi kā Skolnieciņš. Tikai citi ir biezie, bet biezos es ienīstu un vēlos to dvēseles aprīt.  Es melnais mags, maģija ir mans ierocis un mans pilnveidošanās ceļš.  Cieņā, Skolnieciņš

15.janvāris 2018, 16:18
Normunds Timsans

Svarīgi ir zināt par šodienas rašistu un kremļa huntas atbalstītājiem.

17.janvāris 2018, 13:45 (17.janvāris 2018, 13:45 - labots)
Renate Kozilane

Vesture par TO KLUSE,skumji un lidz mielem SAPIGI.

20.janvāris 2018, 12:12
Vineta Aglisa

Citi atvēra? Nu, ko tad mīžam? Nu, tak vajg tos savus sūdus dabūt atpakaļ. Savādāk es nekādi nevaru saprast, par ko man šitāda dzīve un kā man to tagad labot. Varbūt maisā kādā ir atbilde? Varbūt visi te mani par manu vectēvu soda? Nu, pat ja tā, man jau pohren. Es nesaprotu, kā dzīvot pie šiem apstākļiem un, šķiet, vai nu es ielīdīšu visos maisos vai arī mieru neradīšu. 

P.S. Psihologi arī tikai tā virspusēji var palīdzēt. Tā ka, nu, moš, saņemamies?

23.janvāris 2018, 21:54
Valdis Blūms

Domāju, ka neesam tam gatavi. Tas ir daudz vairāk jautājums par mums pašiem nekā par tiem kas ir maisos. Baidos, ka tie kas ir gatavi mīdīt ar kājām no maisos izceltos, līdzīgā situācijā rikotos tāpat, ja ne vēl sliktāk. Piekrītu, ka "jāattīrās",  bet vai tas ir tas veids kā to darīt? Šaubos.

Savā laikā režisors Podnieks teica, ka iespējams - ja tagad parādītos Jēzus, mēs viņu uzrautu krustsā vēl ātrāk nekā pirmajā reizē.

Jāattīrās mum visiem, nevis tikai tiem kas maisos.

29.janvāris 2018, 20:16
my views

Savā laikā cilvēki tāpat zināja - kurš ir kurš , jeb no kura labāk pa gabalu .

Šodienas atklāšana tikai palīdzētu apstiprināt zināmo un izvērtēt ,

cik liels maita, kurš ir bijis.

30.janvāris 2018, 9:09
Lidija Agloniete

Nezinu, vai kādam tas vairs ko nozīmēs. Dzīvi esošos līdzcilvēki zin, mirušie lai dus mierā. Un, ja publicēs, kur garantija, ka necietīs ne pie kā nevainīgie mazbērni un nu jau arī mazmazbērni. Vēl viena nianse: tā ka VDK darbiniekiem bija jāvervē ziņotāji, tad, kur ir teikts, ka ziņotājs zināja, ka viņš skaitās "ziņotājos". Man ir piemērs no dzīves, kad VDK darbinieks, izmantodams pazīšanos ar savas kursabiedrenes māti, uzzināja visus sīkumus par viņu interesējošā kaimiņa dzīvi. Kur garantija, ka šī kundze nav piereģistrēta kā ziņotāja?

Tā ir pagale ar diviem galiem: it kā būtu jāpublicē, bet sekas var būt pavisam negatīvas.

30.janvāris 2018, 15:22
Es tu viņš viņa

Kā tad vērs vaļā čeka maisus un publicēs sabiedrībai,ja paši sēž kā deputāti, ministri, pašvaldības ministri- Jurkēvič, urbanovič, Godmans, Godmane,  Imants kalniņš pat vilka Krekliņu,kur bija Putins un runāja tādas lietas, tālāk ....Kalvīts, Maizīts, Lembergs, sermuls uc...., tāpēc jau var viens otru piesegt un šantažēt. Jo ,ja zinātu,ka šie čekisti,komunisti sēž valdībā vai pašvaldības, tad likums saka,ka viņiem ir liegti tādi amati- jābūt bezdabniekiem! uN nav jāsaņem valsts ierēdņu algas.

30.janvāris 2018, 19:58
Valdis Freimantāls

Atjaunot 1938. gada RLB statutus!

2.februāris 2018, 0:43
Egons Pičners

Ko jūs varat ņemties? Nu uzzināsim kas bija stukači. Kas mainīsies? Viņi ir pensiju vecumā un viņiem pa lielam nekas neko neiespaidos. Morāli sūdi būs viņu bērniem un mazbērniem, kuri kopā ar mums uzzinās ka senči sūdabrāļi. 

Kaut kā nemanu, ka bijušie kompartijas sekretāri un čekisti būtu pie vietas pielikti. Nu kaut vai strīpojot no vēlēšanu saraksta - a nē! Brigmaņa kundziņš kā bija tā ir deputātos...

4.februāris 2018, 19:33
Itamārs Toledano

Ja CITĀM TAUTĀM  IR SVARĪGI to zināt, latvieši taču nav nekādi muļķi un plebeji, ka būtu zemāki un nevērtīgāki par tām.Ja jau zina un godā lācplēšus, tad arī kangari ir vaigā jāatpazīst, un tas ir tikai loģiski, jo katrs virs zemes dzīvo vai nu godam vai sodam. Tagad daudzi ir rāvuši uz tautas mantas rēķina, un SALAUPĪTO lepni par PEĻŅU dēvēdami, un degunu pret debesīm celdami. Būtu veselīgi, ja šo noziedznieku melnās, samaitātās un nelietīgās dvēseles taptu tautai redzamas un zināmas, un tās vairs neskaitītu balsis vēlēšanu biļetēnos.Īpaši jau valsts simtgadu jubilejas sakarā.Bet tagad iznāk, ka noziedznieki, komunisti un krievu migranti jauno valdību jau ir izveidojuši,  latviešiem uz galvas taisīdami.

Un jābrīnās par tiem naivajiem (vai ģeķiem), kuri cer, ka noziedzniekus VĀRDĀ saucot, kaut kas var mainīties, jo neviens jau nezin, ko kāda MAIŅA var nest.Cilvēki vismaz dažus tautas nevaroņus ATPAZĪS, un savas balsis par tiem vairs neatdos,un  tas jau arī būs liels solis PATIESĪBAS vārdā. Neesiet nu muļķi, tieši tie, kas gaudo ''ko tas dos?'', jau arī ir TIE PAŠI, kas MAISOS tup!!

5.februāris 2018, 15:02 (5.februāris 2018, 15:12 - labots)
Imants

"Mainies uz augšu." "Esiet gudri kā čūska." "Nobriedis prāts." Viss piepildāms - vien apzinot visu. Klapes uz acīm paturot - nobriest var ātrāk? Vai vispār - var? 

6.februāris 2018, 15:37 (6.februāris 2018, 15:39 - labots)

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:05

Jaunākās diskusijas