Vai un cik svarīgi Jums zināt par bijušajiem VDK aģentiem Latvijā?

Anita Vimba

Kas ar to mainisies..

11.jūnijs 2018, 13:40
Ēvalds Lācis

Man liekas, ka uzzināt čekas darbības patiesos apjomus varētu būt pamācoši. Nezinu tikai, vai tie pārpalikumi, kas tajos "čekas maisos", tur daudz palīdzēs.Tādu perspektīvāku aģentu lietas droši vien tika nogādātas Maskavā, kur vēl pašreiz atrodas FSB rīcībā. Tas, kas palicis tajos maisos, ir pārpalikumi. Nu, kaut kādi aktieri, kas paģiru rītā ar sāpošu galvu parakstījušies, ka rakstīs atskaites par to, kurās vietās skatītāji aplaudē.Nu, kādi zinātnieki, kas pēc došanās ārzemju komandējumos rakstīja atskaiti par ceļojumu. Tādi īsti čekas trieciennieki kā Marģeris Vītoliņš, kas sekmīgi piestrādāja pie pretošanās kustības likvidēšanas, jau arī tur laikam ir. Bet tas ir vairāk vēsturnieku lauciņš. 

14.jūnijs 2018, 7:34
Arnolds Purins

Patiesiba gan jazin, bet neviens to neteiks.Cik gribu zinat? Visu.vai neko

26.jūnijs 2018, 12:15
Zane Grickevica

Pasi stukaci jau daudzi ir mirusi.Nav kur dusmas izgaazt,cietiis nevainiigi cilveeki-vinu beerni,mazbeerni,tuvinieki.To es saku no savas pieredzes-kaiminiene uz naaves gultas atzinaas,ka viirs bija stukacs.Un vainiigs pie manas vecmammas braala aizsuutiisanas uz sibiiriju,taadeel ka bija aizsargs.Kaa rezzultaataa-izpostiita gimeene un dziive uz muuzu.Un paraadiija man veel izvedamo sarakstu,kuru bija atradusi vecos papiiros..Diemzeel pati stukaca sieva arii bija tajaa sarakstaa-ja nu gadiijumaa vina sadomaa nodot savu viiru stukacu.Es saprotu,ka vinu beerni nav vainiigi,bet kaa uzzinaaju,taa man vini liekas pretiigi.Pat stukaca kapam nevaru vienaldziigi paiet garaam- taa vien gribas ko ieriebt...

29.jūnijs 2018, 0:52

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:09

Jaunākās diskusijas