VIDEO. Magone ar aizdomām raugās uz jauno pielūdzēju. Kas viņu biedē?

tautaruna.lv 9.decembris 2023, 4:30
 
Ekrānuzņēmums/1188.lv
Šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Magone dodas uz Rīgas centru, lai satiktos ar kādu vīrieti, ar kuru iepazinusies internetā un jau kādu laiku komunicē ar viņu.

Noslēpumainais vīrietis ir gados jauns cilvēks. Tas Magonei rada aizdomas par viņa mērķiem un nodomu.

Pašmāju realitātes šovu zvaigzne Magone Liedeskalne pēdējo gadu laikā ir izcēlusies ar savām alkām pēc īstas mīlestība. Viņa savu jauno pielūdzēju ir meklējusi gan izliekot sludinājumus vietējā avīzē, gan sarakstoties ar vīriešiem sociālo tīklu platformā “Facebook”. Šonedēļ viņa devās uz randiņu ar kādu noslēpumainu vīrieti, ar kuru sarakstījusies jau kādu laiku.

“Es uz randiņiem kopš koju laikiem neesmu gājusi, protams, ka man kreņķis. Ko domās, vai patiks, kā izskatīsies, ko tur sagaidīt? Tāda tizla iekšējā sajūta.”

Sieviete uz randiņu sākumā skatās ar aizdomām, jo pielūdzējs savā profilā esot norādījis nepareizu vecumu un patiesībā ir jaunāks, nekā uzdodas. Viņas aizdomas gan pagaist, kad internetā iepazītais vīrietis ierodas ar ziediem un ir pieklājīga izskata.

“Profilā skatos, tur norādīts 43 gadi, bet viņš ir ielicis neīstu vecumu, beigās izrādās, ka viņam 36 gadi. Nu nekas, tā jau īstākā gaļa, 36 gadi ir pats sulīgākais šašliks, ko var ēst!”

Lielākā problēma sākumā viņai bijusi atpazīt jauno vīrieti, jo viņš neesot norādījis bildi, bet tiklīdz viņš parādījās pie T/C “Origo” ar ziediem, Magones uztraukums pagaisa.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:59

Jaunākās diskusijas