Māra Upmane-Holšteina par tēva aiziešanu

tautaruna.lv 1.septembris 2023, 7:00
 
Māra Upmane-Holšteine / Ģirts Ozoliņš/F64
Mūziķe Māra Upmane-Holšteine, tiekoties ar Andri Buli, dalīsies emocionālā stāstījumā par tēta aiziešanu viņsaulē – viņa neslēpj, ka tas sakritis ar dēla piedzimšanu, līdz ar to viņu pārņēmušas divējādas sajūtas. Tajā pašā laikā viņa atzīst, ka ar tēti paspējusi visu pārrunāt.

Sarunu raidījums “Iečeko slavenību” tiekas ar harizmātisko dziedātāju, trīs bērnu mammu un savas pirmās grāmatas autori Māru Upmani-Holšteinu. Tikšanās laikā viņa atklāj sev emocionāli sāpīgu stāstu par tēta aiziešanu un sajūtām, kas tajā laikā pārņēma.

Vispār tas sakrita ar puikas piedzimšanu, un tas bija divu nedēļu atšķirības jautājums. Vispirms piedzima puika, tētis redzēja bildīti, apsveica un tad aizgāja pēc divām nedēļām. Es laikam jūtos, ka es neatļāvos tajā laikā izsērot to, jo man bija sniegta tik liela dāvana puika, bet reizē nevarēja priecāties, jo fonā bija skumjas.

Viņa atzīst, ka tas laiks bija liela neizpratne par to, kā justies un kas noticis. Māra ar smaidu sejā atminas, ka paspējusi ar tēti izrunāties, pirms viņš aizgājis mūžībā. No tēva Māra ir mantojusi savu spītību un samērīgu konservatīvisma devu.

“Mēs nekad neparedzam un negaidām, liekas, ka vecāki būs mūžīgi, ka tā aizmugure mums būs mūžīgi. Savā ziņā, cik smags bija tēta slimošanas laiks, viņš ļoti ilgi noslimoja, pusotru gadu, cīnījās ar vēzi, tas laiks mums deva to izrunāšanos.”

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas