Basketbola savienība paziņo sliktas ziņas par komandas kapteiņa Bertāna veselību

tautaruna.lv, LETA 28.augusts 2023, 14:56

Romāns KOKŠAROVS, F64 Photo Agency
Latvijas Basketbola savienība vietnē "X" ziņo, ka Dairis Bertāns vismaz 5 nedēļas paņems pauzi - nepieciešams atlabt pēc traumas.

"Pēc veiktajām pārbaudēm, ir apstiprinājies: kapteinim Dairim ir kreisā augšstilba divgalvainā muskuļa (hamstringa) daļējs plīsums. Prognozējamais atlabšanas laiks 5 nedēļas. Vēlam izturību un ātru atveseļošanos!" raksta

Latvijas Basketbola savienība.

Bertāns savainojumā iedzīvojās finālturnīra otrā mača pirmajā puslaikā, kurā nepilnās sešās minūtēs guva astoņus punktus. Latvija ar rezultātu 88:86 uzvarēja Franciju un nodrošināja vietu labāko sešpadsmitniekā, kā arī vismaz spēlēšanu Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijā, ja neizdosies izcīnīt ceļazīmi jau finālturnīrā.

H apakšgrupas trešajā spēlē Latvija otrdien cīnīsies ar Kanādu par pirmo vietu grupā un labāku bilanci otrajā posmā, kur piektdien un svētdien nāks pretī divas labākās komandas no G apakšgrupas. G apakšgrupā uz pirmajām divām vietām pretendē Spānija, Brazīlija un Kotdivuāra.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.