VIDEO. Jaunais kavalieris mānījis Magoni: vienistabas dzīvokļa vietā izrādās telts

tautaruna.lv 2.septembris 2023, 4:30
 
Ekrānuzņēmums/1188.lv
Pašmāju realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra” šajā nedēļā atklāja savu jauno sezonu. Blakus ekskluzīvām un sabiedrībā zināmām personībām, savu dzīvi kameru priekšā turpinās rādīt kolorītā Magone Liedeskalna. Viņa jaunajā sezonā sev ir apsolījusi atrast vīrieti. Lieki laiku netērējot, viņa dod otro iespēju savam vēstuļu draugam Andrim, kuru iepriekšējā sezonā atraidīja. Randiņš izrādās pārsteigumiem pilns, jo Andra stāstītais neatbilst realitātei.

Magones randiņš ar vēstuļdraugu Andri turpinās un abi dodas uz kavaliera dzīvesvietu. Izrādās, ka Andris dzīvo nevis vienistabas dzīvoklī, kā bija stāstījis, bet gan teltī Gaujas upes krastā. Ar vieglu ironiju sieviete atrod abu dzīvesvietās, ko kopīgu:

Paskat, mums ir kaut kas kopīgs! Ne tev, ne man nav jumta!

Andris atzīstas, ka viņš nesaprot Magones pasauli, tāpēc pilnīgi saprotot, ja topošā draudzene nesaprot viņa dzīves stilu. Magones sašutumu pastiprina arī vīriešu darbu darīšana - viņai jādodas mežā meklēt malku, lai varētu iekurt uguni un pagatavot līdzi paņemto vistu.

Jau iepriekš tika vēstīts, ka Magone ar Andri iepazinās kā vēstuļu draugi un pirmā tikšanās bija šī gada maijā, kura noslēdzās ar bildinājumu, taču sieviete nevēlējās precēties.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:42

Jaunākās diskusijas