"Cilvēkam vajag kaifu!" Magone atklāj, kas ir viņas vienīgais prieka avots

tautaruna.lv 17.augusts 2023, 19:30
 
Magone / Foto: Dmitrijs Suļžics/F64
Magone ir devusies uz skaistum kopšanas procedūru, kurā viņai palīdzēs ātrāk atbrīvoties no liekā svara. Sarunā ar kosmetoloģi viņa atklāj, ka vienīgo prieku viņai sagādā ēdiens, taču tas atstāj sekas uz viņas svaru.

Spilgtākā šova “Slavenības. Bez filtra” dalībniece ir vientuļā māte un dzejniece Magone Liedeskalna, kas astoņu sezonu garumā skatītājiem ļāvusi ieskatīties savas ikdienas gaitās. Šajā reizē viņa ir devusies uz kādu skaistum kopšanas procedūru, lai ar speciālu tehnoloģiju iekārtām, atbrīvotos no liekā svara. Viņa pati apzinās, ka aptaukošanās ir viena no problēmām ar ko cīnās jau gadiem, taču iemesls ir pavisam vienkāršs - ēšana ir viņai ir bauda.

Cilvēkam vajag kaifu. Es nepīpēju, ballēm eju reizi divdesmit gados. Man vienkārši nav citas baudas kā ēšana, kas sagādā laimes hormonus.

Kā viņa pati atzīst, tad šādas svara izmaiņas notiek apļveidīgi - vasarā svars nokrītas, bet ziemā, garajos vakaros, kad nav ko darīt un ēdiens ir vienīgais mierinātājs, ķermeņa aprises kļūst lielākas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:21

Jaunākās diskusijas