Publiskots, kā dzīvo Putina mīļākā Kabajeva

tautaruna.lv 15.marts, 0:30
 
Scanpix/AFP
Krievijas prezidents Vladimirs Putins (70) savu personīgo dzīvi slēpj zem deviņām atslēgām, bet jau kopš 2007. gada tiek baumots par viņa attiecībām ar bijušo olimpisko čempioni Alīnu Kabajevu (39). Runā, ka pārim ir vairāki kopīgi bērni, vēsta UNIAN.
Kā vēsta neatkarīgais Krievijas mediju kanāls "Projekt", Alīna Kabajeva atrodas prom no pilsētas, blakus V. Putina villai Valdaja mežā, 400 kilometrus no Maskavas. Šī villa esot veidota pēc Vladimira Putina vēlmēm un ļoti līdzīga Ziemas pilij Sanktpēterburgā. Tā ir kā atsevišķa pilsēta ar iepirkšanās centriem, zobārstniecības kabinetiem un skaistumkopšanas saloniem.
Vietējie iedzīvotāji, komentējot žurnālistiem, stāstīja, ka A. Kabaeva atsevišķais īpašums atrodas tieši blakus V. Putina rezidences teritorijai. Tā ir daudzstāvu koka māja ar kopējo platību 1200 kvadrātmetri. To ar diktatora māju savieno tikai nelieli vārtiņi. Tiek ziņots, ka mājas celtniecība sākta 2020.gadā, bet pabeigta 2022.gadā.
Putins speciāli Alīnai par prieku licis izveidot pils parku un mežā milzīgu rotaļu laukumu. Starp citu, Putinam pašam ir sava dzelzceļa līnija uz šo īpašumu.
Žurnālisti apstiprināja, ka A. Kabaeva tiešām tur dzīvo, jo viņas palīgi pastāvīgi izmanto to pašu maršrutu, kas ved uz rezidenci. To apstiprināja informācija no dzelzceļa biļešu datu bāzes, kas nesen publiskota internetā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

nu un ... kas citiem par daļu

7.marts, 16:03 Atbildēt

Kabajeva spēlē Evas Braun lomu. Putinam sen vairs nestāv.

7.marts, 16:19 Atbildēt

Stav vai nestav ,Putins nodrosinajis..un si nav Braunas loma

4.jūnijs, 17:18 Atbildēt

Kabajeva ir tikai aizsegs, un Putins jau 10 gadus neuzticas sievietem un vispar ir ar pedofilas noslezem un jau 10 gadus krans no slimibas krans vairs nestav.

7.marts, 17:52 Atbildēt

Mīļumiņ, saulīt, tev krāns stāv? Savādāk tu tikai par dupšelniekiem.

7.marts, 18:27 Atbildēt

kads gudrinieks..zina visu..

4.jūnijs, 17:19 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:34

Jaunākās diskusijas