Latvijas TV šovu zvaigžņu ģimenē konstatē vardarbību

tautaruna.lv 15.marts 2023, 5:00
 
Publicitātes foto
TV šovu skatītāju iemīļotais Gluzunovu pāris šova laikā pēkšņi izlēma šķirties un pamest šovu. Artjoms Gluzunovs žurnālistiem žēlojās, ka parādīts no sliktākās puses. Savukārt Helio Media norāda, ka patiesība ir bijusi daudz dramatiskāka, ko bērnu dēļ nolemts nepubliskot.

""Ģimene burkā" ir raidījums, kas veicina bezbailīgi ieskatīties savstarpējās attiecībās, palīdz veidot atklātākas un tuvākas attiecības starp ģimenes locekļiem, kā arī mudina sarunāties un saprast citam citu. Ar "Ģimene burkā" starpniecību īstenojam šo raidījuma un kanāla 360TV misiju, taču pats formāts ir novērojošs. Tas vēro dabiskos procesus ģimenē. Diemžēl raidījuma veidotāji kļuva par lieciniekiem fiziskai un emocionālai vardarbībai starp abiem pieaugušajiem šajā ģimenē, kas noslēdzās ar policijas un ātrās palīdzības iesaistīšanos. Un Artjomam tika liegta tuvošanās ģimenei. Lai pasargātu bērnus un ģimeni no sabiedrības nosodījuma, iekšēji nolēmām šo videomateriālu nepubliskot un ar ģimeni vienojāmies, ka tā pārtrauc dalību šovā. Kopā ar producentiem ik dienu noris redakcionālas diskusijas, kurās izvērtējam raidījuma saturisko attīstību, kā arī sarežģījumus, ja tādi rodas, sadarbībā ar raidījumu dalībniekiem. Kopīgi tiek pieņemti lēmumi par gadījumiem, ja redzam, kad kādu no tiem neizdodas pilnveidot vai uzlabot dalībnieku un to ģimeņu dzīvi atbilstoši veidotā satura nodomam. Šādos gadījumos tiek pieņemts savstarpējs lēmumus dalībniekam pārtraukt dalību šovā, sniedzot un piedāvājot citas atbalsta iespējas,"uzsver Helio Media.

Mediju telpā ir izskanējušas bažas par “Helio Media” ētikas normu ievērošanu. "Vēlamies vērst uzmanību, ka uzņēmums nav ētikas padomes biedrs, taču izskatot konkrēto situāciju, esam gatavi dalīties padomē ar mums esošo video materiālu, kurā tiek atspoguļota vardarbība ģimenē. Respektējot Elīnas Gluzunovas lūgumu, šo materiālu publiski neesam nekur rādījuši, kā arī sieviete pati vēlējās pēc šova iesniegt tiesā netuvošanās orderi pret savu dzīvesbiedru Artjomu. Ņemot vērā jaunāko informāciju, Elīna ir atgriezusies vardarbīgās attiecībās, kas liek mums domāt, kāpēc klusēt, ja šī problēma ir sastopama daudzās Latvijas ģimenēs. Šova laikā centāmies palīdzēt Elīnai mainīt dzīvi, sniedzot konkrētus atbalsta mehānismus, kā piemēram psihoterapeites Ainas Poišas konsultācija. Fiziska un emocionāla vardarbība ir nopietna problēma mūsu sabiedrībā, tāpēc “Helio Media” ir gatava par to runāt skaļi un veicināt atklātu diskusiju," norāda Helio Media.

Artjoms žurnālistiem savukārt skaidroja, ka nekāda šķiršanās nav notikusi.

Ar Elīnu bijām pāris dienas sastrīdējušies , es tikmēr padzīvoju viesnīcā, un tas arī viss, bet no tā tika uztaisīta ažiotāža. Mums viss ir kārtībā,

"Kas Jauns" žurnālistei Santai Sergejevai teica Artjoms kā vēstīts rakstā “Šķiršanās bija tikai šovs" žurnālā “Kas Jauns”.

Taču visvairāk Artjoms ir pikts par to, ka viņš šovā padarīts par sliktu un nožēlojamu cilvēku.

Viss, ko biju teicis, tika izņemts no konteksta. Kopumā bija safilmēts ļoti daudz materiāla. Kāpēc nekas no tā netika parādīts, kāpēc viss pārveidots, lai padarītu mani par sliktu cilvēku?

Artjoms pauda pārmetumus.

Portāls NRA jau rakstīja, ka ģimenes attiecību realitātes šovs “Ģimene burkā” šajā ziemā iestartēja ar savu piekto sezonu, kurā piedalās četras dažādas ģimenes - Bindri, Kuģi, Graudiņi un Gluzunovi.

Pēdējo nedēļu laikā visspilgtāk publiskajā telpā sevi pieteica Gluzunovu ģimene, kameras priekšā risinot attiecību problēmas, domājot par nākotni un kopīgi pārvarot bērnu veselības problēmas. Vairāk šeit

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas