Aizdomās par narkotisko vielu pārvadāšnu Magoni aiztur lidostas drošības kontrole

tautaruna.lv 15.marts 2023, 2:30
 
Kaspars Krafts/F64
Realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” viena no spilgtākajām dāmām noteikti ir Magone Liedeskalna, kura kameru priekšā ir tik īsta, ka grūti noticēt. Pēdējās nedēļās sieviete kopā ar draudzeni Daci un dēlu bija devušies uz Angliju, apciemot senu paziņu.

Ceļojums ir beidzies, taču Magones piedzīvojumi ar to nebeidzas, jo sievietes somas saturs ir pievērsis lidostas drošības darbinieku uzmanību.

Magone kopā ar saviem ceļa biedriem ieradusies lidostā, lai dotos uz mājām, taču viss nebūt nav tik mierīgi kā sieviete vēlētos. Noguruši visi dodas cauri lidostas kontrolei, un darbinieku uzmanību piesaista šķidrumi, kas atrodas sievietes somā. Sērijā Magone stāsta, ka esot sekojusi visām norādēm un šķidrumus turējusi atsevišķi, taču izskatās, ka līdz galam nav visu izdarījusi pareizi.

Sorry, nu ko, miegs nāk, ko jūs gribat, sasodīts! Ķēmi tādi, jūs diennakti būtu negulējuši, redzētu, kā būtu. Neko darīt, vismaz kafiju varēja atdot izdzert!

Drošības kontrole Magonei konfiscēja kafiju, piena kokteili un zobu pastu, ar aizdomām par narkotiski vielu pārvadāšanu. Zobu pasta tika aizsūtīta uz analīzēm, un neko neatklāja.

VIDEO:

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas