Atklāj nelāgu informāciju par Kambalas sievu

tautaruna.lv 15.jūnijs, 11:30
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Basketbolista un boksera Kaspara Kambalas sievas Olgas nevēlēšanās maksāt soda naudu novedusi viņu līdz tiesai, kur Rīgas satiksme no sievietes piedzen 1200 eiro, bet Jūrmalas domei viņa esot parādā 550 eiro, vēstīts Barbas Mednes materiālā "Kambalas sieva sodos sakrājusi 1770 eiro!" izdevumā "Privātā Dzīve".

Tiesāšanās iemesls bija vienkāršotās procedūras administratīvā lieta par naudas piedziņu.

Šādu soda naudas summu Olga sakrājusi, nemaksājot par auto novietošanu Rīgas satiksmes stāvvietās.

Pēcāk Olga atklāja, ka vienojusies ar uzņēmumu - sodu viņa samaksās pa daļām.

Taču tās nav vienīgās nepatikšanas. Vērienīgi sodi Olgai jāmaksā arī ar to, ka ilgu laiku viņa nav maksājusi nodevu, iebraucot Jūrmalā.

Gan par par sodu Rīgas Satiksmei, gan Jūrmalas domei Olga piebilst, ka tā vairs nedarīs un maksāspar iebraukšanu kūrortpilsētā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Jābūt tak pacietībai šo visu izsekot. Vienkārši apbrīnojami, kā tikt pie tādiem datiem?

15.jūnijs, 11:41 Atbildēt

Eh, domāju, ka būs kaut kas intriģējošs.

15.jūnijs, 11:56 Atbildēt

Veiksmīgā biznesvūmene sodu maksās pati, kā teica Kambala, viņam par finansēm ar šo krievu nav jāiespringst, tikai kādēļ 1770 pa daļām, laikam nav pieradusi visu mājās esošo zārka naudu izdot uzreiz.

15.jūnijs, 11:59 Atbildēt

Piekrītu.Kā vispār var tādus datus par kādu personu iegūt?!?Fui.Tas taču personigs nodarijums pret RS.Fui.Žurkas, un vel publicē!

15.jūnijs, 12:22 Atbildēt

gribeju, to pašu rakstīt. Pārkāpts datu aizsardzības likums, jāsūdz tiesā rakstītājs. tāpat kā par ]Adamsona veselības stāvokli iztecies kolēģis. Vai tad prese tagad ir kāds vidutājs? NRA Ievāc Intrigas

15.jūnijs, 15:16 Atbildēt

,,Pēcāk Olga atklāja, ka vienojusies ar uzņēmumu", ,, Olga piebilst, ka tā vairs nedarīs", Olgai pašai mute kā laidara vārti, kāda vēl datu noplūde.

15.jūnijs, 13:41 Atbildēt

Es arī nesaprotu, kāpēc cilvēkam, kas maksā valstij un pašvaldībai nodokļus, vēl būtu kaut kas jāmaksā par to, ka tam ir auto. Vai tad visiem būtu kājām jāstaigā?

15.jūnijs, 21:22 Atbildēt

Laikam kādam nav iedevusi

15.jūnijs, 22:51 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Teica tak ,ka šī dāma esot biznesmene un Kambalu neņem kā sponsoru ?.Kambala to apstiprināja,bet mūsdienu '' veiksmīgajiem biznesmeņiem'' naudas ir mazāk kā palīgstrādniekiem celtniecībā, kuri slauka musurus un ķieģeļus padod.Ja mūsdienu biznesmene pelna divas miņimalkas,tas nozīmē ,ka viņa ir veiksmīga biznesmene?. Sapratu.Izrādās,ka es esmu ļoti veiksmīgs biznesmenis pats to nezinot.Urāāā !!!

16.jūnijs, 9:08 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:50

Jaunākās diskusijas