Latvijas šovu zvaigzne pēc mazuļa piedzimšanas pamatīgi mainījusies

tautaruna.lv 20.jūnijs, 15:09
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Latvijas TV šovos "Saimnieks meklē sievu", "Lauku sēta" atlasē, kā arī "Plus/mīnus ĪSTAIS" iepazītā Jeļena Karadžana (iepriekš Petrova) atklājusi, cik ļoti lielā mērā mazulītes piedzimšana mainījusi viņas dzīvi.
Kā vietnē Instagram vēsta Jeļena, šī vasara noteikti būs savādāka nekā citas, jo ir mainījušās viņas dzīves prioritātes.

"Jūras viļņu šalkoņa un svaigs gaiss. Šādas būs mūsu šīs vasaras biežākās pastaigas. Šī vasara noteikti būs savādāka. Ja agrāk manas prioritātes bija jau 8:00 no rīta doties sauļoties, tad tagad mūsu prioritātes ir pieniņš, rīta tualete, rotaļas un došanās svaigā gaisā kaut kur pie jūras," raksta Jeļena.

Komentāros sekotāji apber viņu ar komplimentiem, rakstot, cik skaisti jaunā māmiņa izskatās.

Iepriekš vēstījām, ka, pēc Jeļenas vīrs bija ieradies Latvijā un ģimene laiku pavadīja kopā. Pēc Jeļenas teiktā, vīra ieceļošana Latvijā nav bijusi no vienkāršajām.

"Ar vīra nonākšanu Latvijā arī nebija nemaz tik viegli. Kā zināms, Turcija nav Eiropas Savienības dalībvalsts, līdz ar to, ir nepieciešama vīza, kas prasīja daudz birokrātijas un laika. Turklāt, visu sarežģīja vēl tagadējie Covid apstākļi ar lockdown. Bet viss ir iespējams, ja ļoti grib!" viņa rakstīja.

Gada sākumā jau ziņojām, ka Jeļena Turcijā apprecējusies ar turku Ševketu Karadžanu. Bet marta beigās jaunā sieviete kļuva par māmiņu meitai.

Komentē 8

 
Anonīms
 

riktīga zvaigzne, liela, resna un derīga tik melnā diņķim

20.jūnijs, 16:43 Atbildēt

Un vel viens silikona un botoksa upuris.

20.jūnijs, 17:27 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Loģiski. Nav tak Magone.

21.jūnijs, 0:58 Atbildēt
Roberts > marcis

Tu debila neta mauka ar saviem slimajiem komentariem,pats slims duraks publiski ieliec neta savu foto,nevis noliec ar sudiem citus.

22.jūnijs, 11:38 Atbildēt

Lēts turku madracis.....tad jau drīz būs dzejniece un mauksliniece...

20.jūnijs, 18:26 Atbildēt

Tur ir konkurence ar Magoni.

21.jūnijs, 0:59 Atbildēt

Nu die' neatpazinu.DD

21.jūnijs, 8:34 Atbildēt

Jā, nāktu Jēkabpilī pie Rimi vai Sociālā dienesta pretī, nudien nepazītu.

21.jūnijs, 9:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:39

Jaunākās diskusijas