Soctīklos diskutē: vai medicīnas darbiniekiem, kuri neatbalsta vakcināciju, ir vieta nozarē?

tautaruna.lv 20.jūnijs, 14:22
 
Ekrānuzņēmums no "Twitter"
Sociālājā tīklā “Twitter” izveidojusies diskusija par to, vai ārstiem, kuri neatbalsta vakcināciju, tostarp pret Covid-19 vispār ir vieta medicīnas nozarē.

Ekrānuzņēmums no "Twitter"

Kamēr medicīnas jomas pārstāvji uzskata, ka šādiem cilvēkiem nav vietas medicīnas nozarē, tikmēr daļa pauž uzskatu, ka visiem ir brīvība izvēlēties - atbalstīt vakcīnas, vai tās neatbalstīt.

Ekrānuzņēmums

Diskusijā dažu brīdi pat izskan visai naidīgi komentāri - nav ko līst personu brīvajā izvēlē.

Ekrānuzņēmums

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tie kas taa agresiivi par vakcinaaciju, pieminat zinatni utt. Pastudeejat vesturi, kaa taa juusu vakciinu zinaatne pachakarejusi cilveku liktenjus, kautvai pameklejat vieglaako info ja sagaadaa gruutiibas mekleshana... Piemeram kaa Kanaadas karaviirus poteeja un kas taalaak notika. Zinaatne! Smiekli naak! Musdienas vispaar katrs otrais zinatnieks vai eksperts :D

20.jūnijs, 14:38 Atbildēt

Prieks par ārstiem, kuri par Jūdas grašiem nepārdodas afēristiem. Viņi ir cilvēki, kuriem ikviens no mums patiešām var uzticēties!

20.jūnijs, 15:04 Atbildēt

vis ir ļoti vienkārši. tie kas histerizeja par savu veselibu taču ir poteti, tātad "pasargāti". kuri negrib poteties tie uzskata ka paši tiks galā un tos neuztrauc nepotets ārsts. tad kur problēma? potetie netic ka vakcina palīdz? tad kāpec potejās? nu nelielie izņemumi kuri nevar poteties bet dikti histerizē tak var izveleties iet pie vakcineta ārsta ja uzskata ka nepotetais viņu apdraud. reāli apzinigs nepotets ārsts kas sajutoties slims uzreiz neiet uz darbu ir mazāk bistams par poteto kas saķer vīrusu un "slimo bez simtomiem"aplipinot visus kas pie viņa atnāk

20.jūnijs, 15:22 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:56

Jaunākās diskusijas