FOTO: Liene Greifāne sajūsmina cilvēkus satriecošā tēlā

tautaruna.lv 20.jūnijs, 14:40
 
Nora Krevnera/F64
Dziedātāja un režisore Liene Greifāne, kura jau vairākus gadus dzīvo Krievijā, sajūsminājusi savu sekotājus ar efektīvu tēlu.

Greifāne sociālajā bilžu vietnē Instagram dalījusies ar divām fotogrāfijām, kurās redzama sarkanā bikškostīmā ar bēšas krāsas platmali.

Kā norādīts pie attēliem, tie tapuši Sočos, uz kurieni Lienes ģimene šobrīd pārcēlusies.

Lienes tēls sajūsminājis mākslinieces sekotājus, kuri komentāros apber sievieti ar komplimentiem. Diennakts laikā kopš publicēšanas, attēlus ar "patīk" novērtējuši vairāk nekā 1600 cilvēku.

"Nu tiešām forša meitene", "Vau, vau, mierīgāk, citādi pārāk karsti", "Sarkana meitene", "Zvaigzne" - komentāros raksta Lienes sekotāji.

Liene Greifāne ir latviešu mūziķe un režisore. Greifāne kļuva pazīstama pēc dalības 2004. gada TV šovā "Fabrikas Muzikālais Teātris", kur finālā ieguva 2. vietu.

Bijusi precējusies ar uzņēmēju Arti Bronušu, pārim dzimis dēls; aptuveni gadu bijusi tuvās attiecībās ar volejbolistu Jāni Pēdu. 2014. gadā apprecējusies ar Igoru Lipaju, laulībā dzimis otrs dēls.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Jauna skaista sieviete...

20.jūnijs, 20:11 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

agrāk bija,piekrītu,bet nu sācies ceļš uz Čičolīnas skaistumu.Sāk sevi graizīt.Deguns jau savilkts,būs grūtāk elpot.Vislabāk gan ir kad lūpas aizsedz acis un krūtīs basketbola bumbas iešuj.Tas ir labais.

21.jūnijs, 6:25 Atbildēt

Tu debila neta mauka ar saviem slimajiem komentariem,pats slims duraks publiski ieliec neta savu foto,nevis noliec ar sudiem citus.

21.jūnijs, 20:15 Atbildēt

Bilde pie raksta kādus desmit gadus sena. Bet vasarai neatbilst tik ciešs tērps.

21.jūnijs, 8:37 Atbildēt

Jā, šitādā karstumā, joptvjmķ..! :(

21.jūnijs, 9:26 Atbildēt

Es ar striecos no nez kāda konkursa nez kādas nez kur pazīstamas nez kuras vietas ieguvējas kas kā mēdz rakstīt pašpasludināti žurnaļugas ŠARMĒ sarkanā paltrakā...Bet patiesībā es nešarmējos un nestriecos...Tas tik karstums...

21.jūnijs, 23:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:42

Jaunākās diskusijas