Latvijas TV šovu zvaigzne Turcijā apprecējusies

tautaruna.lv 9.janvāris 2021, 15:21
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Ja iepriekš TV šovā "Saimnieks meklē sievu" iepazītā Jeļena bija paziņojusi, ka ir bērniņa gaidībās, tagad skaistule arī pavēstījusi, ka ir apprecējusies.

Sociālajā vietnē Instagram daloties ar kadriem no kāzām ar gaidāmā mazuļa tēvu, viņa faniem atrādījusi gan abu sarakstīšanos, gan gredzenu.

Tagad viņa dēvējama par Jeļenu Karadžanu.

"Te, nu, ir pienākusi viena no laimīgākajām, un tajā pat laikā - atbildīgākajām - dienām mūsu dzīvē ! Ir pienācis mūsu pirmais atbildīgākais un nopietnākais solis mūsu kopdzīves sākumā! Esam tik ilgi līdz tam gājuši, nācās pārvarēt dažādus šķēršļus, pacīnīties ar birokrātisko pusi, bet, kā saka, mīloši cilvēki ir spējīgi uz visu, lai nonāktu pie ilgi gaidītā un skaistākā notikuma ! No šī brīža mēs vairs neeSam katrs pats par sevi - mēs eSam viena ģimene, viens veselums ! Mēs eSam kļuvuši vēl spēcīgāki, jo tagad mēs eSam trīs - mēs eSam trīssavienība, kuru vieno mīlestība, uzticība, atbalsts un cieņa. Mēs eSam kļuvuši par dzīves mērķi un atbalstu viens otram, par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, un tagad mēs arī uzņemamies jaunu lomu mūsu kopdzīvē - būt par vīru un sievu," raksta Jeļena.

Komentāros šovu zvaigzne saņēma neskaitāmus apsveikumus, laimes un mīlestības vēlējumus.

Kā rakstījām iepriekš, jaunā sieviete sociālajos tīklos iepriekš atklājusi, ka pirms dažiem gadiem viņa bijusi atkarīga no hialuronskābes injekcijas lūpās. Šī gada sākumā viņa atbrīvojusies no lūpu implantiem.

Kā iepriekš tika vēstīts, TV šova ”Saimnieks meklē sievu” iespaidīgākā un visspilgtākā dalībniece Jeļeņa, kura neslēpa, ka sevis uzlabošanas procedūrām iztērējusi aptuveni 10 000 eiro, stāstīja, ka naudu operācijām sākusi krāt no 16 gadu vecuma.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tad mužiks viņai turks?

9.janvāris 2021, 15:35 Atbildēt

Kaut kāds Abu Meri tips...

9.janvāris 2021, 16:15 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

visām patīk meri abu un turki.Saka,ka baklažāni viņiem brangāki. Tak eto v Turciji tam tjeplo.!

9.janvāris 2021, 18:58 Atbildēt

Nu I labi

9.janvāris 2021, 19:51 Atbildēt

Pareizi nav ko ar letiņiem pītie arābu mīlnieki irt kaislīgāki un naudas daudz biezāks.

9.janvāris 2021, 22:12 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

tikai jāpiemin .ka uzvedas dzīvnieciskāk 100 reizes un stulbāk par letiņiem. Mīlas ziepju operas viņus parāda citā gaismā. Pilns internets to stāstu kā šitādas barbijas mūk no uzbekijas vai turcijas bez naudas

10.janvāris 2021, 10:26 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:10

Jaunākās diskusijas