Atklāj, kāds minerālūdens var būt bīstams veselībai

tautaruna.lv 2.maijs, 18:42
 
pexels.com
Izrādās, ka minerālūdens dzeršana var kaitēt organismam, brīdina ārsts Sergejs Obložko, raksta "Medicina 2.0".

Minerālūdens ir lieliski piemērots ūdens un elektrolītu līdzsvara atjaunošanai organismā, kas karstumā tiek traucēta svīšanas dēļ.

Tomēr minerālūdens jādzer gudri un minerālvielu uzņemšanai, kā arī slāpju veldzēšanai visi nederēs. Turklāt nepareizi izvēlēts minerālūdens var nopietni kaitēt organismam.

Obložko iesaka nošķirt galda ūdeni no profilaktiskā ūdens, proti, ja "minerālūdens" ir marķēts kā terapeitisks un profilaktisks, to var lietot tikai tad, ja to iesaka ārsts vai veselības speciālists. Šāda ūdens uzņemšanā svarīga ir devu ievērošana, citādi tas var kaitēt zarnām, radīt negaidītu izkārnījumu atslābumu vai izmaiņas ūdens - elektrolītu sastāvā.

Kas attiecas uz galda minerālūdeņiem, tie ir piemēroti ikdienas lietošanai. Tomēr jāatceras, ka tā dēļ nevajadzētu dzert mazāk parasto ūdeni.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Lai uzraksta visu stāstu no jauna.

2.maijs, 18:44 Atbildēt

Kā tad to saprast - "radīt negaidītu izkārnījumu atslābumu"..? Tad jau ir arī "gaidīta izkārnījumu ekspansija vai spēku pieplūdums"?

3.maijs, 10:39 Atbildēt

Beidzot sapratu, ka ūdens nav šņabis un daudz nedrīkst ūdeni dzert.

3.maijs, 13:57 Atbildēt
Fra

Obložko lej ūdeni...

4.maijs, 20:44 Atbildēt

īpaši stulbais nemaz nav tik stulbs,jo var izskaidrot kas ir ''izkārnijumu atslābums''. Spriežot pēc visa ''Tauta runā'' strādā ļoti neizglītoti darbinieki. Kļūdu jūra,kuras pat es lauku pāķis regulāri redzu.Tas bieži ir smieklīgāk par Mārci. Ļoti patika raksts par kovida sakropļoto cilvēku kurš...bezmērķīgi skraidija apkārt ar traumētām smadzenēm vai par cilvēku kuram pazuda... garša,smarža,oža.Vēl patika par cilvēku kurš leca pa logu....viņš karājās,karājās un tad neizturēja un nokrita.Pēc šādiem rakstiem pats palieku glups un sāku runāt un katra teikuma beigās man ir sūdi,kakāšana vai čurāšana.Jā ,man tā ari ir uz poda....karājas,karājas,neiztur un nokrīt.Tā gadās,ja nokniebējs nenostrādā kā vajaga. Glups pats palieku.

Vakar, 7:34 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:30

Jaunākās diskusijas