Kristīne Virsnīte kopā ar ģimeni uz laiku pamet Latviju

tautaruna.lv 26.aprīlis, 10:30
 
Rūta Kalmuka/F64
TV personība, žurnāliste Kristīne Virsnīte sociālajā vietnē Instagram atklāj, ka kopā ar ģimeni jau vairākas nedēļas atrodas ārzemēs.

Kristīne neslēpj, ka pandēmijas laiks ir ieviesis krasas izmaiņas ceļošanas pieredzē, kas Virsnīšiem likusi katru piedzīvoto ceļojumu izjust "vēl vērtīgāku".

"Mēs šobrīd mācāmies ceļot no jauna - pazemīgāk, iejūtīgāk, uzmanīgāk. Šobrīd rit mūsu trešā nedēļa prom no mājām, visa un visiem un reizē tuvāk sev. Dažās dienās ar mūsu auto tikām cauri aukstajai, lietainajai, dažbrīd sniegotajai Eiropai līdz sasniedzām Spāniju. Mēs esam devušies ceļā ar nodomu, to oficiālos dokumentos dēvē arī par pamatotu iemeslu, kuru apsolām ar laiku atklāt. Pagaidām vien varam teikt, ka tik drīz mājās nedosimies," atklāj Virsnīte.

Tikmēr komentāros sekotāji velta atzinīgus vārdus Virsnīšiem un novēl, lai ceļojums ir izdevies.

"Lai izdodas","Super par uzdrošināšanos ceļot! Lai saule un pozitīvas emocijas!", "Lai skaists piedzīvojums!", "MALAČI! Tu zini,ka esmu par visiem 100% par šo ideju", "Apsveicu ar vienu kāju atpakaļ ceļojumos. Ir ko novērtēt pēc tik ilga laika!"- raksta komentētāji.

Jau vēstīts, ka 2019. gada nogalē Kristīne Virsnīte kopā ar ģimeni uz diviem mēnešiem pameta Latviju. Virsnīte toreiz soctīklos rakstīja: "Manas ģimenes grandiozie jaunumi - nākamās nedēļas beigās mēs startējam līdz šim savas dzīves lielākajā ekspedīcijā: Rīga - Dakāra - Rīga! Priekšā 15 tūkstoši kilometru un divi mēneši pašu būvētā mājā uz riteņiem. Mēs brauksim cauri Eiropai, ceļosim Marokā, mums noteikti jumtiņu noraus Mauritānija un pārsteigs Senegāla, kur sagaidīsim 2020.gadu!"

2020. gada janvāra nogalē Kristīnes Virsnītes ģimene atgriezās Latvijā.

Komentē 16

 
Anonīms
 

Šī nu gan ļoti svarīga ziņa visai Latvijai. Tāda sajūta, ka žurnālistiem nav par ko rakstīt. Kristīnei ar gimeni prolams, lai veicas. Bet Jūs žurnālisti esat mudaki

26.aprīlis, 11:01 Atbildēt

Žēl gan, ka aizbrauca...

26.aprīlis, 11:38 Atbildēt

Forši, es nostrādājot Latvijā valsts darbā 40 gadus tā arī neesmu sapelnījusi tādiem ilgstošiem braucieniem! Vai sarunas tv tik dāsni tiek apmaksātas?!

26.aprīlis, 12:19 Atbildēt

Laikam nebijāt, Lolita, īstajā partijā.

26.aprīlis, 12:50 Atbildēt

Cien . Lolitas kundze ! Es 2012. gadā ar 36 eiro kabatā aizbraucu no Latvijas uz Portugāli , līdz Atlantijas okeāna piekrastei un atpakaļ uz LV. Tas man prasīja apmēram mēnesi . Tātad ceļošanai svarīgākais ir nevis biezs maks un liela nauda , bet smadzenes un uzņēmība . Ja Jums patīk ceļot , neesiet izvēlējusies pareizo valsts darbu kam ziedot 40 gadus savas dzīves . Es tādu darbu nespētu stradāt . Starp citu , ir profesijas un darba vietas kur maksā tieši par ceļošanu , kuru veic ar noteiktu mēķi un uzdevumu .

27.aprīlis, 0:38 Atbildēt

Lolita, nedz Kristīne, nedz vīrs nestrādā valsts darbā. Vīrs ir uzņēmējs, Kristīne ir pieprasīta TV raidījumu vadītāja, un noteikti saņem vairāk, nekā sekretāre vai apkopēja valsts darbā. Cik daudz sviedru un asiņu ir bijis jāziedo Kristīnes vīram, lai tiktu tur, kur viņi ir, bail pat iedomāties. Turklāt, cik līdz šim redzēts, viņi ceļo ļoti pieticīgi, nelielās ar šikām villām Bali utt. Tur nevajag milzīgi daudz līdzekļu.

29.aprīlis, 16:06 Atbildēt

Un ko mums, palikušajiem, ar šo info tagad darīt?

26.aprīlis, 13:05 Atbildēt

kas ir virsnite , apkopeja veikala vai kas

26.aprīlis, 21:12 Atbildēt

Raiti Vītol ! Ja Virsnīte būtu apkopēja veikalā , tad varētu tā patkā Lolitas kundze nostrādāt 40 gadus šajā darbā un nekur neaizbraukt , neko neredzēt .

27.aprīlis, 0:14 Atbildēt

ceru, ka uz visiem laikiem aizvācās

26.aprīlis, 21:49 Atbildēt

Appreci blondīni un brauc ar viņu peļņā uz ārzemēm

26.aprīlis, 22:28 Atbildēt

Fui , kur Jūs Jāni un Robert esiet skaudīgi ! Kā man riebjas šī pretīgā latviešu nacionālā īpašība - skaudība ! Ko viņa Jums , Jāni , tik ļaunu ir izdarījusi ka vēlaties lai Virsnīte aizvācās no LV uz visiem laikiem ?! Starp citu , Jums Robert , mazliet klibo latviešu valoda . Ar blondīni nebrauc nekur . Brauc ar automašīnu , kuģi , vilcienu , velosipēdu un t.t.. Ar blondīni gūļ un kaut ko citu dara .

27.aprīlis, 0:24 Atbildēt
Solveiga Pelnēna > juris.5e2771d83ac7e

Juri! Jūs gan esat īpatnējs, lai neteiktu savādāk. Nu, diemžēl Latvijas mērogā, patiešām tādai Virsnītei nav nozīmes un man ir gluži rozā, ko viņa dara. Bet tas, ka viņa ar ģimeni brauc- nav tāda ceļošana, kā jūs tur braucāt savā laikā! Tur ir viss- gan komforts, gan ēdieni, gan apģērbi attiecīgai dienas daļai! Un Spānijā tāpat ir tas C19. Tik ir aizdomas, ka viņi ir dabūjuši ne tikai vakcīnu, kas ir pavisam kas cits nekā AstraZenca. un var būt arī zāles, kas ārstē pie smagas saslimšanas. Ir taču tādas! Tikai ne mums ar jums, Tikai par Baltu naudu. bet, cik saprotu- Virsnīte ir virs mums sava dzīves līmeņe ziņā! Es neskaužu, bet konstatēju. Bet 'vēl- neviens pieklājīgs cilvēks nekad nelabo otra valodas kļūdas.

27.aprīlis, 22:50 Atbildēt

Pirmo reizi dzirdu par šādu "personību". Varbūt vienkārši mēs latvieši te esam tik maz palikuši, ka drīz varēsim sasaukties pie viena ugunskura? Tad jau nav brīnums, katra Līze dara.

26.aprīlis, 23:12 Atbildēt

visi mūk kā žurkas no slīkstoša kuģa. Kuram ir kur noslēpties, tas vairs vispār neatgriežas Latvijā

26.aprīlis, 23:31 Atbildēt

Balta Nakts ! Manuprāt pareizi dara . Vai Jūs tam nepiekrītiet ?

27.aprīlis, 0:26 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:47

Jaunākās diskusijas