Rīgā ieradusies sporta zvaigzne Useins Bolts

tautaruna.lv 15.aprīlis, 14:30
 
Reuters/Scanpix/LETA
Rīgā ieradies sprinteris, pasaules rekordists 100 m un 200 m sprinta distancēs, kā arī īsā sprinta stafetē Useins Bolts.
Savā profilā vietnē Instagram Bolts publicējis fotogrāfijas un kā atrašanās vietu minējis Rīgu.

Spriežot pēc fotogrāfijas, Bolts piedalās kāda projekta filmēšanā, taču plašāku informāciju sportists nesniedz.

Tikmēr komentāros Instagram lietotāji viņu sveic ar ierašanos Baltijā.

Useins Bolts ir jamaikiešu vieglatlēts — sprinteris, pasaules rekordists 100 m un 200 m sprinta distancēs, kā arī īsā sprinta stafetē. Kopā Olimpiskajās spēlēs un Pasaules čempionātos U. Bolts ir izcīnījis 16 zelta medaļas, kas padara viņu par vienu no veiksmīgākajiem vieglatlētiem vēsturē.

2008. gada Pekinas Olimpiskajās spēlēs viņš kļuva par trīskārtēju Olimpisko spēļu čempionu, ar jauniem pasaules rekordiem uzvarot gan 100 m, gan 200 m sprintā, kā arī Jamaikas izlases sastāvā uzvarot 4x100 m stafetē. Medaļa stafetē gan tika zaudēta pēc vairākiem gadiem, kad komandas biedra Nestas Kārtera analīzēs tika konstatēts dopings. Arī pēc četriem gadiem Londonā guva uzvaru 100 m un 200 m sprinta distancēs un stafetē.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Ko tas šis te darīs? Ja vecpilsētā piedzersies un ies uz Brīvības pieminekli , tad ātrās kājas lieti noderēs, lai aizmuktu no galvaspilsētas rasistiem.

15.aprīlis, 16:49 Atbildēt

Šiem kāju muskuļi ir labāk apasiņoti tāpēc būs neiespējami panākt.

15.aprīlis, 17:04 Atbildēt

Kur tagad Vecpilsētā var piedzerties? Ne, tas, ka tas ir mans lauciņš, bet visā visumā... Tagad arī pat jāmūk nav, ja kāds ir pa tuvu draudi ka uzkleposi

16.aprīlis, 23:19 Atbildēt

Nēģeriem ir lieli...... tāpēc viņš noteikti patiks Ka'šeram un Mārcim

15.aprīlis, 17:48 Atbildēt

Tas nu gan, jā! Streips un Rītiņš laikam arī ir rasisti, ja no Amerikas uz Latviju atvācās.

15.aprīlis, 18:12 Atbildēt
dzintars > izidors.m.rkak.ns

Atšķirība ir tāda ,ka Streips un Rītiņš ir geji,jo ģērbjas un uzvedas sabiedriskā vietā pieklājīgi,bet piderasi kā Mārcis vai Kašers vai tas kurš ASV kanjonā ar savu pakaļu kārdina ASV piderus ir visi vienkārši pederasti ,jo viņi uzvesties nemāk.

16.aprīlis, 10:15 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:28

Jaunākās diskusijas