Una Ulme atklāj, kāda pašlaik ir situācija Spānijā

tautaruna.lv 15.aprīlis, 17:17
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
"Ceļošana pandēmijas apstākļos ir iespējama un droša. Pērn vasarā izmantoju apciemot draudzeni Toskānā, tagad visa ģimene esam pie draugiem Spānijā, Andalūzijas reģionā," savā Instagram profilā raksta žurnāliste, TV personība Una Ulme.

"Tā kā man daudzi vaicā, kāda šeit situācija ar Covid, par to šajā ierakstā:

  • Šobrīt rādītāji šeit ir vieni no zemākajiem Eiropà, tomēr Spānija joprojām ir sarkanajā sarakstā.
  • Iebraucot Spānijā jāuzrāda negatīvs Covid tests un jāpiereģistrējas, lai iegūtu QR kodu, kas jāuzrāda lidostā. Tas arī viss.
  • Pašizolācijas nav.
  • Restorāni, bāri un veikali ir atvērti līdz 22:00. Nemanījām brīdinājumus par cilvēku skaita ierobežojumiem, distanci starp galdiem u.tml.
  • 23:00 sākas komendantstunda.
  • Maskas jānēsā arī uz ielas, ko pilsētā ievēro, bet, piemēram, pastaigājoties gar pludmali masku valkā retais. Šobrīd tiek lemts par to vai atļaut staigāt bez maskām pludmalē, kas būtu diezgan loģiski raugoties, piemēram, no sejas iedeguma skatu punkta
  • Vietējie var pārvietoties viena apgabala ietvaros, bet tūristiem jāpamato kur viņi dodas. Tiesa, mums neviens neko nav jautājis.
  • Ja ne maskas, tad mēs aizmirstu, ka tāds vīruss pastāv. Cilvēki ir smaidīgi un apmierināti - tas arī bija galvenais iemesls, kāpēc nolēmām par labu ceļojumam pandēmijas laikā. Bijām noguruši no trauksmes, negatīvisma un valdības nepārdomātajiem lēmumiem.

Kamēr pie mums nevar pat terasē apsēsties, te varam iedvesmoties jaunam darba cēlienam un vārda vistiešākajā nozīmē - iztīrīt galvu, kas (es ārkārtīgi ceru) dos iespēju paraudzīties uz notiekošo mierīgāk, bez liekiem uztraukumiem par lietām, kuras tāpat nevaram ietekmēt," raksta Una.

View this post on Instagram

A post shared by Una Ulme (@unaulme)

Kā zināms, Una Ulme ir latviešu žurnāliste, pazīstama kā žurnāla "Pastaiga" skaistuma redaktore.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Kurpniekiem nav zābaku, skaistuma redaktorēm nav smukuma.

15.aprīlis, 18:10 Atbildēt

Bet Tev nav ne zābaku, ne skaistuma, ne smukuma, ne normāla cilvēcīguma, jo Tu esi nožēlojams sadists un nelietis.

16.aprīlis, 18:05 Atbildēt

Situācija sausa, klimaktērijs kā nekā

15.aprīlis, 18:59 Atbildēt

Dēļ šitādām pastalām citiem jāsēž karantīnā?

15.aprīlis, 19:45 Atbildēt

Galīgi Izkaltusi Spānijas saulē.

15.aprīlis, 19:46 Atbildēt
eva

super malaci

16.aprīlis, 0:11 Atbildēt

nez kapēc man ir sajùta, ka esmu pilnīga idiote, strādāju no mājām, ievēroju visus ierobežojumus un ceļoju tikai savos sapņos. kaut kā stulbi...

16.aprīlis, 0:15 Atbildēt

Patiešām ir kaut kā stulbi vēlā vakara stundā aizceļot līdz tuvākajam veikalam Mego, nokļūt pa vidu nejaušam incidentam, kas izraisa katastrofālas sekas un tad ceļot tākāk pa dažādām medicīnas iestādēm, pa ceļam griežoties pie psihologa un tad vēl arī pie psihiatra un tad visubeidzot aizceļot līdz kādam medicīnas zinātņu profesoram, kas veic lāzerķirurģijas pakalpojumus. Tas ir bijis 3 mēnešus garš ceļojums, kas beidzies negaidīti pārsteidzoši - paciente, kura ir "uzsēdusies" uz antidepresantiem, izstāsta profesoram visu sava ceļojuma bēdu stāstu un nespēj novaldīt asaras, un tad profesors vnk savu pacienti uz brīdi cieši klusēdams apskauj - ne kā mediķis savu pacienti, bet kā īsts vīrietis morāli salauztu meiteni. Un šī garā ceļojuma nosaukums tad varētu tagad būt nevis life is short and cruel, bet gan life is long and beautiful. Jo dzīve patiešām ir gara un skaista, tuvojas vasara, Līgo vakars un ugunskuri, varbūt kāds brauciens pa nakti pa tumšu Daugavu ar laivu, lai pavērotu, kā citi cilvēki Līgo svētkus svin. Kas zin, varbūt tā arī notiks, jo autobuss, kas kursē pa maršrutu Rīga-Jēkabpils, apm 4 km no Ķeguma HES reizēm apstājas, reizēm neapstājas pie neoficiālas pieturas Latgaļi, kur kādreiz kāda slavena rakstniece dzīvoja un tur dzīvoja vēlāk arī maza meitenīte Sniegbaltīte, bet tur bija vēl daži mājas Brieži mantinieki, bet notiek slikti, ja mantinieki sāk karot par vienu mantojamu māju, tāpēc attiecības sabojājas pa lielm un pavisam. Tur tagad kopā ar savu kundzi Zani Munduri dzīvo Lielvārdes pašvaldības policijas priekšnieks Artis Mundurs un pelna baigo pašvaldības piķi. Kuru interesē, tas variet braukt līdz pieturai Latgaļi un izkāpt no autobusa - tur ir tāds pats uzraksts uz improvizēta ceļa stabiņa kā uz tēlnieka Viļņa Titāna veidota kapakmeņa pie kāda Tomes kapsētas kapa - pēc rokraksta var atpazīt...

17.aprīlis, 10:55 Atbildēt
Roberts > v.lodzis.balodis

Invalīd, gribi aizrīties ar savu neapgraizīto dzimumlocekli?

17.aprīlis, 19:18 Atbildēt

Lv ir īpaši tupa valstele

16.aprīlis, 8:19 Atbildēt

Zirgaģīmi arī pludmales iedegums neglābs. Tad jau labāk maska uz sejas.

16.aprīlis, 13:29 Atbildēt

Tu Perle,neta mauka,jo te visus vari kritizet un abdirst un paradi publiski savu mordu,un tu V..B,,kas regurali mana profilus,ir mazak dirs savus murgus.

16.aprīlis, 17:12 Atbildēt

Aijā žūžu lāča bērni, aijā žūūžū... Cik ļoti un nepārprotami Tu mums visiem te esi apnicis, Īpaši Stulbais... o, sorī, Roze Puķīte un arī un Ne Labais un vēl daži. Jūs "daudzi vienā" esat mums šeit piegriezušies līdz vākam! Nu bet izej pie ārsta beidzot, īpaši stulbais "Marcis" fake profil! Ko Tu te bāzies un bāzies kā rūgta nāve? Vai Tev tiešām neviena nav - neviena drauga, ne sievas, ne bērnu, ne tuvas sievietes, ne darba, ne interešu, kā tikai nikus mainīt un mainīt un drukāt un drukāt aizvaiojošus un agresīvus komentārus, piedevām citu cilvēku vārdā? Vai Tev tiešām nav ne kauna, ne goda, ne sirdsapziņas? Kādreiz, atceries, arī Tu stāvēsi nāves priekšā - ko Tu aiz sevis ieraudzīsi, kad atskatīsies uz savu dzīvi? Vai Tu kādreiz par to esi padomājis?

17.aprīlis, 1:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas