Soctīklos kritizē Bezzubova slepkavības izmeklēšanu

tautaruna.lv 15.aprīlis, 11:30
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāji aktīvi diskutē par policijas šodien sniegto informāciju, ka uzbrukumā futbola aģentam Romānam Bezzubovam izmantotā automašīna "BMW X5" aizvadītajā naktī, visticamāk, atrasta sadegusi Mežaparkā.

Tiek vēstīts, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienest glābēji izsaukumu par degušu mašīnu Ezermalas ielā saņēmuši plkst.1.28. Kopējā degšanas platība bija septiņi kvadrātmetri. Cietušo nav. Glābēji nodzēsuši ugunsgrēku un, kā ierasts šādos gadījumos, par notikušo ziņojuši policijai.

Tikmēr Twitter lietotāji pauž neizpratni, ka ņemot vērā nozieguma izmeklēšanā iesaistītos policijas spēkus, kā pilsētā varēja nepamanīt noziegumā iesaistīto auto.

"Bezzubova slepkavībā izmantotā automašīna naktī plkst.1.28 atrasta sadegusi Mežaparkā. Tikmēr policisti visas dienas garumā miljons stundas pēc slepkavības sadzīti uz šosejām un it kā patrulē. Labs darbs, iekšlietu ministr!"

Kāda cita komentētāja raksta, ka tas liecina, ka noziegums bijis labi izplānots, uz ko kāds cits Twitter lietotājs atbild: "Atšķirībā no policijas darba."

"Atrasta sadegusi? Automašīna pa kluso sadega pilsētā un pat neviens nepamanīja? Kā?"

"Sanāk arī, ka tā mašīna visu dienu nostāvēja kaut kur Mežaparkā un vēl naktī ar to brauca. Negribas ticēt, ka tā sadegšanas vietā stāvēja nepamanīta visu dienu".

Jau ziņots, ka futbola aģenta Bezzubova nogalināšana varētu būt pasūtījuma slepkavība, kas saistīta ar cietušā profesionālo darbību, pieļauj izmeklētāji, vienlaikus uzsverot, ka Valsts policija izmeklē arī citas versijas.

Uzbrukums Bezzubovam notika trešdienas rītā Purvciemā brīdī, kad viņš vēlējās izbraukt uz Gunāra Astras ielu.

Uzbrucēji pārvietojušies ar melnas krāsas "BMW X5" markas automašīnu ar tonētiem aizmugurējiem stikliem. Automašīnai bija bojāts labais sāns.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Tā ir ,jā.Tiešām nebija apkārt citu kameru,bendzintanki,veikali..kaut kur taču bija jābūt kamerām ,lai vismaz redzētu kur beha virzijās aptuveni+kā auto atradās mežā kur tika naktii tikai sadedzināts//??kaut kas te nav pareizi dariits.Totties pilna maskavene ,Ogre salaspils bija pilna ar mentiem..nez ko vini tur meklēja??

15.aprīlis, 12:40 Atbildēt

Tev idiotam Latvija neviena pasutujuma slepkaviba nav atklata.

15.aprīlis, 13:50 Atbildēt

iesaku pastulbajiem koment etājiem pašiem iet strādāt policija un parādīt, kā tad īsi ir jāstrādā un kā jāķēr slepkavas.

15.aprīlis, 12:59 Atbildēt

Vatān, ja komentētāji ies uz menteni, tad kas maksas nodoklus, lai nentiem būtu algas??

15.aprīlis, 13:21 Atbildēt

Bez pulkveža Zubova iesaistīšanas neiztikt, vienā krievu kriminālseriālā viņš veiksmīgi atklāja visas sarežģītās slepkavības. Der padomāt.

15.aprīlis, 14:34 Atbildēt

Interesanti,tam nav kāds sakars ar laupīšanu pie IKEA?

15.aprīlis, 23:05 Atbildēt

Arī šinī portālā sākuši intensīvi cenzēt un dzēst komentārus.

16.aprīlis, 13:41 Atbildēt

Kurš tad iet uz menteni pēc algas-?? iedod vāciņus un pistoli un tālāk jau grozies pats.

16.aprīlis, 20:42 Atbildēt

Pasūtijuma slepkavības neplāno un neizpilda mentu līmeņa slaisti,kas izraksta un falsivicē komandantstundas protokolus.Var jau kādu aizturēt ,pat apcietināt ķeksīša pēc ... Bunkus,Langstiņu advokāts tagad šis...

26.aprīlis, 11:10 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:59

Jaunākās diskusijas