Skaidrojot pāra dramatisko aiziešanu no karaliskās ģimenes, Mārkla intervijā ASV televīzijas zvaigznei Oprai Vinfrijai apgalvoja, ka viņai liegta palīdzība garīgās veselības krīzes laikā, viņa apmelota un ka karaliskajā ģimenē bijušas bažas par pāra dēla ādas krāsu.
39 gadus vecā aktrise intervijā arī izteicās par "bažām", kas karaļnamā bijušas par to, "cik tumša" būs viņas dēla ādas krāsa.
Harijs viņai atklājis, kas teikts oficiālajās sarunās par Ārčija izskatu, kā arī to, kādi drošības pasākumi viņam būtu jānodrošina.
"Mēnešos, kad es biju gaidībās, mums tandēmā bija saruna par to, ka "viņam netiks garantēti drošības pasākumi, viņam netiks piešķirts tituls", un par bažām un sarunām par to, cik tumša varētu būt viņa āda, kad viņš piedzims," sacīja Mārkla.
"Man to pastāstīja Harijs - par šīm sarunām, kas ģimenei bijušas ar viņu," sacīja prinča dzīvesbiedre.
Pēc pāra negaidītā lēmuma par atteikšanos pildīt karaliskās ģimenes pienākumus, dažos britu laikrakstos Mārkla tika attēlota kā aprēķinātāja, ietiepīga un izlutināta, bet pāra lēmums par nošķiršanos no karaliskās ģimenes tika raksturots kā neapdomīgs un savtīgs.
Kā vēsta mediji, Vinfrija interviju telekanālam CBS pārdevusi par septiņiem līdz deviņiem miljoniem dolāru un saglabājusi intervijas ieraksta starptautiskās izplatīšanas tiesības.
Pirms intervijas pārraidīšanas Lielbritānijā parādījās ziņas, ka karaļpils veic iekšējo izmeklēšanu saistībā ar apsūdzībām, ka Mārkla pēc laulībām ar Hariju 2018.gadā terorizējusi pils darbiniekus.
Tiek arī veikta izmeklēšana par pāra labdarības fonda darbību, vēstīja mediji.
Komentē 12
Ādas krāsu laikam nevar izmainīt. Kā būs, būs.
Pofig,ar baloniņu pārpūtīs kā vajag,tik nedod dibenMārčam,jo tad po ļubomu iznāks zils.....
Tu debilas idiots beidz te murgot garigas kroplis.
Franču pederosse,nu prosto zilais Mārcis,hi,hi...
Var jau var, tik jāpalūdz, lai kaimiņš ķinietis "iepihņī"!...
Beidz te murgot garigas un moralais kropli.
Kāda tā Opra, bļē, ir žāģina! Par 7 miljoniem CBS pārdevusi interviju ar šito Mārklu un Hari! Tie tajā CBS arī kaut kādi idioti. Es pat par 7 € nepirktu.
Reāla mauka.
tu josh pats esi reala neta mauka,nevis Megana.
Jā, tā nav Megana, bet gan Tava sieva.
Tu debila neta mauka,ko atkal dirs neta.
DibenMārcis tagad tikai uz kazām,tikai uz kāzām....